Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzalaiG

    addikt

    válasz Viszlát #75 üzenetére

    Tavaly augusztusban 50eFt-ot kaptam, mert leálltak a gyárak. A tulaj 3hetet nyaralt az Adrián én meg oldjam meg... :N
    Felmondtam.
    Tudja előre, h ez van. Keressen más melót vagy fizessen valami minimumot.

    A túlsúllyal nyert haszonból nem ad, de ha kár van a tied...

  • gyiku

    nagyúr

    válasz Viszlát #75 üzenetére

    irni azt tudsz. ertelmes is vagy, egybol latszik.

    nem ertem, hogy engedted felrakatni a +1200kg-t a ponyvas furgonra. meg ha legrugos is, akkor is a fak tetejet vilagitod, vagy az ufokat.
    irtad, hogy 2x talalkoztal rendorokkel, hogy hogy nem lattak, hogy ul a kocsi? az I-F kozti szerpentin az nagyon meredek huzas volt, tobb, mint eletveszely. ilyen rossz idojarasi korulmenyek kozt miert nem alltal ki 2-3 orat aludni? addig esetleg feloldhattak volna az utzarat, illetve normalis cegeknel lehet szolni a fonoknek, aki tudja kommunikalni a helyzetet a megbizo fele, hogy bizony ez a helyzet, nincs mit tenni. gondolom itt a normalis fonokkel volt a gond.

    par gondolat ugy altalaban a furgonozasrol:
    barki barmit mond, ez egy szakma. attol, hogy egy mezei B-s jogsival mar lehet is menni nemzetkozizni, hiaba vagy fittipaldi, attol meg nem leszel jo sofor. egy jo sofor letol egy seggel 1600km-t, majd 2-3 or alvas utan megy tovabb, mint a gep. megpedig arra, amerre menni is kell, nem amerre a gps visz.
    vonzo lehet a 200-300k fizetes, foleg egy tobbmuszakos gyarhoz kepest, de ebben sajnos mind bennevan, amit ebben a cikkben pont leirtal. ha van munka hajtanak, nem alszol, majd ha nincs, akkor napokig egy pontot nezel a kormany mogul a kovetkezo kanyarra varva. a furgonban laksz, az uton es mellette. ez ilyen.
    nem egyszeru, de ez egy valaszthato dolog, nem kotelezo, de aki kurvanak all, ne csodalkozzon ha ...

    hüllő

Új hozzászólás Aktív témák