Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz Narxis #419 üzenetére

    Már elfogadták.
    A nemzetközo furgonokban is lesz tahó.
    Továbbá nem lehet 48 órán át a furgonban dögleni mint a kamionban sem szállodába kell menni.
    A kamionosok háborognak is jogosan. Egyrészt ki tudja milyen messzi putriba kell aludni, másrészt szabad rablás lesz a kamionparkolókban. Olyan fosztogatásokat fognak rendezni, hogy az EU csak pillázni fog. Már most sem normális ami Angliában meg a Franciáknál megy.
    A nemzetközi furgonozásnak szerintem is befog tenni, hacsak nem normális cégek jönnek létre... Nem nálunk ne féljetek. A Magyar vállalkozó még leragadt a 90-es évek alvállalkozója stílusban. Ala építőipar.
    Hatvan oldalt írhatnék a disznóságokról meg amiket megéltem, pedig csak 36 vagyok, de több új autó árával tartoznak a vállalkozók nekem is.
    Fater melózott spanyolban egy vállalkozónál a negyedét ő szerencsére megkapta a pénznek, így is egy út alatt 2000 Euróval verte át. Na nem is az, hanem azt a vállalkozót mai napig emlegetik Index fórumon írták, ha Magyarországra hazajön vagy valahol megtalálják, akkor neki annyi. Biztos hogy meglincselik.

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák