Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #40553216 #83 üzenetére

    aki tudatosan lopja és pénzért vagy akár ingyen is továbbadja azt, azt üldözzék, büntessék meg, bármi

    Mióta hatóság az MS? Annyit tehetnek, hogy egy érkezett probléma okán értesítik a megfelelő hivatalos szerveket, és ez így is megy.

    Olyanról viszont még nem hallottam, hogy teljesen tudatlanul vett valaki ilyen gépet

    Second-hand gépeknél, piaci dzsunkáknál pedig egyáltalán nem meglepő, és ilyen helyeken nem feltétlenül közlik a vásárlóval, hogy "egyébként lopott". De mint írtam egy fentebbi példában, egyes boltokban lazán felajánlanak ilyet, legalábbis én egy sztorit személyesen hallottam, és itt a fórumon is olvastam már hasonlót. Nyilván nem mindennapos eset, de azért fennáll.

    A warezpisták meg így is bevételkiesést okoznak, ha megb_sznák őket valami úton-módon, akkor sem fizetnének, ergo hülye lenne az MS ebbe komoly pénzeket ölni. Meg hát nincs a világon elegendő ember arra, hogy ezekhez kimásszanak, még ha meglenne rá a lehetőség, akkor sem.

    A hozzászoktatásban meg nyilván igazad van, de abban meg a cégnek van igaza, hogy ha valaki már lop, akkor legalább "közvetetten" dolgozzon alánk, egyrészt a használattal reklámozva a termékünket, másrészt növelve a statisztikát, harmadrészt hozzászokva, mivel a platformon megszokott programok miatt előbb-utóbb függő lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák