Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz 30z.Samu #49 üzenetére

    Figyelj, Age of Empires II-őt játszottam rajta, ami egy sok éves gépen is simán elfut. Az alatt a játék alatt is úgy felmelegedett a gép, hogy alig lehetett megfogni. :U Egyébként vannak MacOS-re is játékok, a Steam is telepithető rá.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Tomkaa

    tag

    válasz 30z.Samu #49 üzenetére

    Alapvetően munkára se . Akkor mire? Az apple full hülyének nézi a vásárlóit, lehet védeni őket, meg hogy ugatnak a fórumozók - tudom ezeket nem te mondtad
    Építésziodában dolgozok, sose hazsnáltam apple terméket, emrt munkámra nem tartotam alkalmasnek egyetem alatt.Erre munkahelyen csak imac-en dolgoznak. Katasztróda...főnök azt hiszi, hogy ezek mekkroa pro gépek hiszen egy 27 colos 2017-es imamc kis memória bővítéssel i5-ös procival 780 ezer kemény magyar forint a cégnek... és hát ha ennyi akkor ez egy komoly pro munkagép... hiába mondjuk neki hogy nem lesz jó...
    Arról nem beszélek, hogy a legtöbb imac legalább 4-5 éves... 4-8 gb rammal.. és egy közepes projekt alatt rendszeresen kilépnek a projektből, újraindulnak a gépek, memóriahiány miatt. De bővíteni nem lehet, új gépre nem futja mert hát drága, meg ugye ezek professzionális felhasználású gépek és bírnai kéne...
    Hogy-hogy nem került hozzánk mac pro is... 2015-ös. Az már talán ér valamit, igaz a xeon a lelke mindennek, de 1,2 milka egy 32 gb ramos gépért amiben 4 éves vidókártyák vannak viccnek is rossz. Egy komolyabb 3d modelt meg se bír mozdíítani.
    Értem én hogy csili vili szép.... meg fontos a design...meg tudom nem védeni akartad az apple-t de full hülyének nézi a vásárlóit akik szépen be is dőlnek neki. Hiszen ha valami drága az akkor jó is-legalábbis sokan ezt hiszik.

    Koléga jól írta feljebb:
    "Eszméletlen ciki, hogy gyárilag max Mancikának az irodában Word-özni elég egy majdnem 800 ezres gép." - Az új rendszergazdánk majdnem ugyanezt mondta mikor felmérte a helyzetet...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák