Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz dragon1993 #17 üzenetére

    Nem maradi cseppet sem. Vagy az olyan dolgok mint az adatbiztonság, vagy a privát szféra már kimentek a divatból? Mert akkor tényleg maradi vagyok. Ha meg nem mentesz le valamit, az a saját hibád, nem a technika szúrta el neked. Én lementek mindent, mindig. Ez az eljárás. Régen megtanultam, alkalmazom.

    Pár nagy cég hathatós marketingje miatt gondolod hogy maradi ez az álláspont, de engem nem a cégek vezetnek az orromnál fogva, hanem a józan ész. Az meg egyre inkább azt diktálja, hogy netre minél kevesebbet, minél ritkábban rakjon az ember, fontos dokumentumokat meg soha az életben....

    Lehet hogy neked csábító a gondolat hogy a nagytesó majd vigyáz a cuccaidra, és akkor lehetsz majd trehány, illetve jelent neked valamit ha a nagytesó begyszóra megígérte neked hogy nem tesz semmit csak a fiók mélyére rejti a cuccodat, de nekem ez marha kevés.... különösen manapság. Semmilyen garanciát nem látok sem arra hogy megőrzik felhasználás nélkül, sem arra hogy nem veszítik el (lásd cikk) és nem kerül harmadik fél kezébe.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák