Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raper

    senior tag

    válasz kali #104 üzenetére

    De amint a példák mutatják nekik szabad. Még a mással kötött megállapodásukat is felrúgják, ha az önös érdekük úgy diktálja.
    S a kétszínűség a leggusztustalanabb: a 105-ös hozzászólásban említett bírósági döntésnél a vásárló meg tudja különböztetni a két almás terméket egymástól, de két mobilkészüléknél ez már nem érvényesül. Ott a megtévesztés olyan mértékű, hogy azt csak több milliárd dollárral lehet kárpótolni. Tényleg ilyen hülye a vásárló? ( Azaz Mi tényleg ennyire hülyék vagyunk? ) Én nem! S szerintem itt sokan nem azok.
    Ezért is felháborító és gusztustalan, amit ez a cég megengedhet magának.
    Az órás eset is példázza az üzletpolitikájukat: Nekem szabad mástól, de Tőlem senki sem. Ha meg észreveszik, hogy lekoppintottam, akkor majd jól megmagyarázom, hogy az nem is volt másolás, ha ez nem megy, akkor meg a háttérben lefizetem őket. Ha ez sem menne - mert vannak még, akik tisztességesek -, akkor levédetem az USA-ban és jól beperlem a céget, hogy mit képzel ez magáról, hogy az én általam levédetett formát használja. A bírónő már adot az esküdtekkel együtt. Tuti megnyerik ezt is.

Új hozzászólás Aktív témák