Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz alevan #14 üzenetére

    Először is azt írtad, hogy az ilyet te írni-olvasni sem tanítottad volna meg. Felesleges személyeskedés volt, mivel szemmel láthatóan mások is hasonlóan gondolkodtak. ;)

    A Win8-ról meg, "néhányan" pedig azok közül is akik kipróbálták, ill. használják szidják mint a bokrot, nem beszélve azokról, akik ki sem akarják próbálni, az ő véleményük is számít, pláne ha figyelembe vesszük mennyien vannak.

    Szigorúan magánvélemény, de én épp két hete raktam össze a szüleimnek egy új gépet, gondoltam tegyünk rá Win8-at, annyira nem lehet rossz. Villámgyorsan ment rá a Start8. Amikor a nyomorult Metrót kellett használnom a legkülönfélébb szitokszavak jutottak eszembe, pedig egérrel még mindig nem lehet olyan rossz, mint tapipaddal. Arról az igen alapvető és nyilvánvaló hiányosságáról nem is beszélve, hogy 2013-ban desktop OS rendes multitask nélkül az évszázad vicce. Mondhatni a devolúció numero unója.

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák