Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smallshark

    csendes újonc

    válasz Teewine #240 üzenetére

    Logikusan hangzik amit írsz, magam is így gondolkodtam, ezért is kérdeztem......hiszen a gyári, mondjuk úgy hivatalos verzió tartalmaz kevesebb file-t, amit a német fórumról szedtem, abban van a + AHH.
    Egyébként megcsináltam a frissítést a VIN szám alapján letöltött hivatalos verzióval, álló motorral ( 114. hsz. szerint :R ). Egyből tökéletesen lefutott, kb. 20-25 perc alatt. Jelenleg SYNC 3.0 (18025). Log file visszatöltés nekem is hibát jelzett többszöri próbálkozásra is. Majd WiFi-n elintézik :)
    Frissítés után AndroidAuto nem indult, reset-et (gyári visszaállítás) csináltam a fejegységen. Ezután tökéletesen működött minden.......egy darabig. Később a navigációk (Waze, Google) vagy el sem indultak, vagy pár másodperc után leálltak és visszaállították az üres AndroidAuto képernyőt az alsó "ikonsávval", ahonnét már csak az a megoldás, ha leválasztom a telefont.
    Kipróbálom másik készülékkel......lehet, nem szeretik egymást. Vagy ha valakinek van más ötlete, tapasztalata, kérem ossza meg!

    FordKuga 2.0 TDCI 150 LE FWD ST 2017.09.

Új hozzászólás Aktív témák