Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    válasz fairi #99 üzenetére

    "Mozikba nem véletlenül kapcsolják le a világítást." Mintha én is ezt írtam volna.

    Gyere és nézd meg mit mennyire ront le, erre mást nem tudok mondani :) Gyakorlatban kell látni adott képernyőtípust, beállítást nem az elméletbe kapaszkodni. Nem azt mondtam, hogy reflektor világításban nézem a tv-t. Viszonylag gyenge fényben, de nem is teljes sötétben. Próbáltam én többféleképpen és nincs óriási veszteség.

    "Tv nagy fényerő módban mind színt, mind kontrasztot is veszíthet. TV-knek meg van az optimális fényessége ahol a legkjobbat adja,és ez nem a magas fényerő mód szokott lenni." Szerintem ez már csak kukacoskodás, hogy 10-es háttér világítást tolsz vagy 25-öt az 50-ből és mi mennyit veszít. Amúgy meg nem igaz, mert hdr-nél pl 50-es háttérvilágítást állít be alapból itt adja a legjobb kontrasztot és színt erre vannak optimalizálva, szóval itt meg is dőlt az elméleted.

    "Persze ha sima Tv adást nézel, vagy valami netes tömörített videót akkor teljesen mindegy" Dehogy mindegy ugyanúgy fennállhat a jelenség.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés