Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alfa20

    senior tag

    Kicsit meg kell védenem a samsungot, de csak kicsit mert ki nem állhatom őket, de én nem a termékeit utálom, hanem inkább magát a samsungot a hozzá állásukat és azt ahogy kihasználják piaci fölényüket nekem ezért nem lesz samsung termékem.
    Viszont a boltban azért a samut tukmálják mert a samsung veszi a fáradságot és leküld egy emberkét aki leoktatja/megismerteti a termékeit az eladókkal (kisebb nagyobb sikerrel), majd néha még bónuszt is ad egy-egy eladott termék után, szóval motiválját az értékesítőt.
    Az MS és a Nokia ellenben csak vár, a marketingjük a samsungal szemben lényegében nulla a mai világban pedig így nem fog működni a dolog, legalább is nem úgy ahogy a szeretnék, tenni is kellene az eladásokért.
    Nekem is sokáig Nokiám volt de miután át átálltak wp-re, és tönkre ment az N79-esem én is cseréltem de már nem nokiára, nekem nem jönnek be ezek a csempék, ízlések és pofonok, de ez a dizájn engem a C64 korszakra emlékeztet, csak most több a szín.
    A Nokia nagyon jó telokat gyártott/gyárt, de sajnos leragad, ahogy az első tabbal is 10-en X-éve, nem kell az senkinek, kár hogy ma meg minden hülye azt akar aztán azt se tudja minek, de a szomszédnak már van. :(
    Szerintem nincs baj az androiddal és középkategóriában nyugodtan ki is adhatna pár típust, de persze ahhoz repülnie kellene Stephen Elopnak.
    Kíváncsian figyelem a Nokiát, hogy alakul a sorsuk, talán megint lesz egyszer nekem is...

    "Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

Új hozzászólás Aktív témák