Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz gtasystem #47 üzenetére

    szerintem ezt ahhoz lehetne legjobban hasonlítani, mint amikor mondjuk 1 áruházban csípsz pl. 1-2 szem szőlőt (ami végtére lopásnak számít), hogy eldöntsd: "elég finom-e ahhoz, hogy megvedd?" :) itt lehetne szerintem jó párhuzamot vonni... azt is reklámozhatják, hogy: "édes, mint a cukor" (trailer), aztán ha az ember naivan megveszi (beül a moziba), akkor jöhet a hideg zuhany... igaz kellemes csalódás is lehet... én kb. annyira bízok mostanság a hollywoodi filmekben, mint a hipermarketekben kapható gyümölcsökben :( (részben ezért veszek csak hazai termesztőtől zöldséget/gyümölcsöt)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • ddekany

    veterán

    válasz gtasystem #47 üzenetére

    "elveszel valamit amiért nem fizetsz.. :)"

    Ez ferdítés egyébként... a legtöbb filmet a legtöbben valószínűleg nem néznék meg a moziban akkor sem, ha nem tudnának illegálisan hozzájutni. Tehát azzal, hogy megnéz valaki kalóz kópiáról egy filmet, nem lehet úgy kalkulálni, hogy most a X Forint bevétel kiesést okozott (tehát azt "elvette"). Meg mellékesen, a film lényegében szoftver, nem hardver, azaz azzal, hogy megnézed egy kópiáját, nem vetted el egy másik embertől.

    De különben nem is ez volt eme blogbejegyzés lényege, hanem hogy zavarja a filmipart, hogy az emberek tájékozódnak mielőtt vásárolnak... Mondjuk ez természetes, hogy zavarja őket, hiszen forgalom csökkentő... :U mert ugye nem kell 10 szar filmet megvenned, hogy megtalálj 1 jót, hanem csak az egy jót veszed meg kapásból. Bár... nem tudom azzal számoltak-e, hogy ez esetleg bizalom növelő és így vásárlás serkentő is lehet, feltéve ha nem béna pöcsök azaz nem szar filmeket gyártanak... Talán gondoltak erre, és ettől még inkább megijedtek, hiszen azok. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák