Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz vwpolopg #169 üzenetére

    Igyekszem, mostanában tényleg elmaradoztak a képek, de általában már fáradt vagyok, amire végzeek és nincs erőm kattintani. No, meg általában nagyon nincs is érdemi haladás.

    Hát, ez fogós kérdés, hogy megvettem volna-e. Úgy igazándiból kb fele ennyit szerettem volna max a teljes felújításra költeni, mint amibe várhatóan bele fog kerülni. Most tartok 900k körül (igen, nem elírás, és nem, tényleg nem látszik meg rajta), és még ~500k hátra van. Nem, szerintem nem vettem volna meg, vagy ki tudja. Eléggé kényszer pályán voltam már, nagyon meg kellett már venni.

    Amikor megvettem a nappali padlójának a cseréje, illetve a festés volt biztos és kérdőjeles volt a konyhának a cseréje, illetve a fűtés rendbetétele (részlegesen) és a bejárati ajtó csere.

    Ehhez képest a nappali padló, a konyha teljes burkolata, gépészet és konyha bútor, a festés, a teljes fűtési és vízellátási rendszer a vízórától, teljes villanyszerelés gyakorlatilag a villany órától, az ajtó cseréje, az ablakok biztonsági fóliázása, reteszelése, a galéria burkolatának cseréje, 1 új takarófal építése, rengeteg falazási és vakolási javítás.

    Szóval szívás a köbön. Ráadásul a köv hónap végéig be kell költöznöm. Ezért is kell többek között festőt fogadnom, mert egyszerűen nem lenne esélyem befejezni (így se sok, de hátha).

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák