Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz azbest #6 üzenetére

    LOL. Oké, most végre-valahára megértettem!

    Tele van az internet leírásokkal, hogyan legyél milliomos abból, hogy valami alibabás szart (akár saját márkanevet csinálnak neked fillérekért a termékekre) adsz el amazonon az eredeti ár sokszorosáért. (Még tavaly a nyt ezen cikke hívta fel a figyelmem a jelenségre, hogy miért lehet ennyi szutyok márka az amazonon: [link] ) Az amazon pedig kihasználja a lehetőséget, teret ad ezeknek a veszélyes, bevizsgálatlan szutyok termékeknek. Nekem mindegy, hogy az általad vázolt 3 jogi megoldás közül melyikkel.

    Én úgy gondolom, jobb lenne, ha komolyabb felelősséget vállalna az amazon minden az amazon weblapján eladott áruért. Ezért tetszik, ez a hír. Örülök, hogy az amazon úgy tesz, mintha felelős lenne (míg nyilvánvalóan a háttérben a jogászhadseregük azon dolgozik, hogy mégsem legyenek felelősek), csak vajmi kevés az 1000 dollár. Tönkretett emberi sorsokon (pl a szutyok szar póráztól megvakult vásárló esetében) rohadtul nem segít 1000 dollár, ehhez kéne még 1-2 nagyságrend, az már valódi segítség lehetne.

Új hozzászólás Aktív témák