Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fordfairlane

    veterán

    válasz moonman #30 üzenetére

    nemtom, nekem úgy ahogy van, nem jön be, Leo sem. az egy dolog, hogy kék helyett most szürke lett (és itt-ott áttetsző :P ), valahogy nem az én stílusom.

    Egyébként mind az Aqua mind pedig az Aero elsőre lehet szokatlan, és mindkettőre jellemző, hogyha valaki nem eleve előítéletesen, hanem inkább kíváncsian viszonyul hozzá, nagyon gyorsan meg lehet szokni.

    abból rögtön meg tudod mondani, hogy melyik ablaknak piros a bezárás gombja, inaktívaknál nincsenek színezve és laposak a vezérlőgombok. egyébként ez szerintem csak akkor zavaró, ha egymás mellett lévő kisebb ablakokról van szó, bár az árnyékolás és az áttetszőség szintje azért segít - egymást fedő ablakoknál ugye egyértelmű a dolog.

    Ez igaz, csakhogy a glass effekt ezen gombok körül beszínezi az ablak fejlécét, így nem annyira szembeötlő a dolog. Háttértől függ, és én alapvetően az alap UI elemeket illetően (különféle buttonok, drop-down lista, ablak, stb...) azon az állásponton vagyok, hogy ezek legyenek egységesek, formában és színben is.

    effektek: aki alfázott meg bétázott Longhorn-nal, az tudja, hogy eleinte sokkal mozgalmasabb volt, ahogy emelkedett a build szám, úgy tűntek el a vizuális effektek... aztán ennyi maradt. :) nem véletlenül.

    Igen, most hogy belinkelted a videot, és belenéztem néhány kapcsolódó anyagba is, nekem is feltűnt a dolog, látszik, hogy az elején inkább csak vázolták a grafikai koncepciót, és a későbbiekben csiszolták ki a részleteket.

    [ Szerkesztve ]

    x gon' give it to ya

Új hozzászólás Aktív témák