Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz DeFranco #142 üzenetére

    1. Én nem akarok téríteni senkit, mindenki azt használ amit akar, szerintem mindegyik rendszernek van előnye-hátránya, használja azt amelyik a legjobban lefedi az igényeit, MS-nek pedig egészségére a kávéhoz.
    2. Amit leírtam az személyes tapasztalat, a usert baromira nem érdekli hogyan megy csak menjen. Legyen az fészbuk, nyomtató, rajztábla vagy épp digitális sz*pógép.
    3. Te leírtad hogy mint windowst x éve használó ember mit faragnál egy olyan rendszeren (amivel elszöszöltél töredéke időt mint a winnel) amit ha átfaragnál rajta akkor nekem mint x éve linuxot használó embernek nem tetszene a faragott verzió. Én is tudnék ötleteket adni hogy mit kéne a windowson faragni az meg jó esélyel neked nem tetszene. Na most akkor kinek van igaza? Hint: egyikőnknek sem, te használj wint, én használok -jelen példában épp- linuxot és mindenki nagyon boldog lesz.

    Az egésszel arra akartam rávilágítani hogy azért mert x éve valaki windowson bármit megold azért ne hívja már magát pro PC usernek, vagy ha annak hívja magát akkor ne fikázzon olyat amihez nem ért mert könnyen meglehet hogy nem a víz a hülye hanem csak szimplán a kacsa nem tud úszni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák