Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Lex Icon #41 üzenetére

    :R

    bocs, azt hittem, valamit sikerült rendesen megcsinálniuk, de tévedtem :P

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • ORCA58

    addikt

    válasz Lex Icon #41 üzenetére

    A gondom az, hogy nem vagyok már mai csirke, sohasem foglalkoztam hasonló dolgokkal.
    A Programjaim ügyviteli programok. VB6 -ban íródtak, és már abban is maradnak

    Az XML fájlokat csak össze hozom, de fogalmam sincs hol lehet szerezni normális használható titkosítási
    algoritmusokat. Remélem nem várják el tőlünk, hogy azt is megírjuk?
    A másik nagy gondom, hogy nem értek az internetes kommunikációhoz sem. Sokat kutakodtam a neten, de nem találtam használható infót (vagy nem jöttem rá, hogy az az lenne).
    Levélben kértem segítését, de megírták, hogy nem ők az illetékes. Adtak egy mail címet, ahol próbálkozhatok, de az pont az a cím volt, ahol nem próbálkozhatok? :F

    Nem értem miért nem adnak egy ActveX dll-t, ami mindent megoldana, sokkal kevesebb lenen a hiba lehetőség. Vagy ha lenne ők maguk korrigálhatnák (az xml fájlt kivéve természetesen)

    Találtam egy jó sok pénzért megvásárolható dll-t, (márha a csóró magyarnak eladják) de nem tudom jó-e az adatkommunikációra. Erre sem adtak választ. Persze jobb lenne ha ingyenes megoldást találnék, nem állok olyan jól, hogy feleslegesen költekezzek.

    A Szerver kommunkációhoz vajon megfelelő a Chilkat ActiveX dll? [link]
    Bár még nem tudom ezzel hogy építhető fel a NAV kapcsolat.

    Ugyan ez a dll tartalmazza az alábbi kódolásokat is.

    SHA 512 [link]

    BASE64 [link]

    AS 128 ECB [link]

    Jelentkeztem a a fórumukra is, de eddig sikertelenül, mire beírtam a kérelmem, már kifutottam a keretből. Ráadásul nem tudom, hogy kapok-e ott megfelelő segítséget.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák