Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Gempas 70 #46 üzenetére

    Ne riasszon el az az ezer oldal ... nem az kell neked xD

    Anno mikor szimulátoroztam a DCS Black Shark heliszimulátornak valami 600 oldalas manualja volt, és ott bizony érdemes volt elolvasni xD

    Neked inkább valami egyszerűbb fotós cikk lenne jó.

    Meg fotózz sokat ha tudsz... Auto mód is oké, csak ha van egy kis időd, nézd át a képeket ... (ISO, rekesz, záridő ...)

    Aztán ha van ingerenciád a dologhoz, és ráérsz, akkor válts Auto-ról P módra, és fotózz úgy, készíts ugyanarról több beállítással képet, és akkor szépen lassan rá lehet jönni. És akkor majd az is kiderül, hogy érdekel-e a dolog vagy nem.

    Én ezer éve akartam normális fényképezőt, szaközépben jártam fotószakörre, imádtam ...

    De én geek vagyok, sosem találtam olyan gépet, amire azt mondtam volna hogy akor ezt megveszem ... Aztán tavaly kiderült, hogy céges útra kell mennem ázsiába, szóval kénytelen voltam venni valamit, így vettem gyorsan egy alap Milc-et ...

    A Manualt átfutottam ugyan, de inkább magamtól próbálgattam ... Azóta pár olyan alkalom volt csak, hogy elővegyem, de akkor kis sem látszottam mögüle, kollégáim úgy szóltak rám, hogy tegyem már le, mert az összes képen csak az látszik, hogy kilóg egy objektív az arcomból xD

    Ettől tüggetlenül én is csak alkezdőlelkesamatőrhelyettes vagyok még, ráadásul kétbalkezes is, hiába kínlódok, hogy minden jó legyen, párom odajön, előkapja a mobilját, puttyint vele egyet, és az övé jobb kép lesz :) De nem adom fel xD

    Azért írom ezt le, mert én is lusta vagyok xD

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák