Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz VladimirR #28 üzenetére

    p.s.: a cracker hogy jon ide?

    címben hackert írnak...

    Mellesleg az ETR is vicces jelenség... főleg, hogy általában akkor fejlesztenek rajta, amikor vizsgaidőszak vagy tárgyfelvételi időszak van. Bár tudtommal az új verziókat is először itt vetik be... mi vagyunk a kísérleti nyulak... aztán hónapokig lehet szívni a bugok miatt...

    (#29) Foxi : áh... túl sok értelmet keresel a dolog mögött... valószínűleg üzleti érdekek a meghatározók, mint mindenütt.

    [ Szerkesztve ]

  • veszpremi

    csendes tag

    válasz VladimirR #28 üzenetére

    2: Koszonom, igen, erre en is gondoltam, sajnos jogi oldalrol annyira nem vagyok tisztaban a dolgokkal. Valoszinuleg engem a "hír írásának idejéig nem tudtuk ellenőrizni" dolog vezetett felre, de a hir vegen irva is vagyon, hogy az adatok torlodtek, tehat kesobb sem lesz ellenorizve. Hacsak az illetekeseknek nem lett elkuldve a tablazat. Viszont ebben az esetben az nem ugyanugy buncselekmeny?

    3: Elnezest ha felreertheto voltam, nem egy howto-ra gondoltam, de a medianak szanva is erdekes es ertelmes informacio volna, hogy pl magaban a neptun rendszerben van a hiba valahol a feluletben, vagy a karbantartok vetettek hibat, stb. Ilyesmikre gondoltam.

    cracker dolog: Gyakran linkelem eme oldalt, pl most is, amikor az oldalon mindenfele karokozasi lehetoseg es a hacker kifejezesek tomkelegevel szerepelnek. Valakinek aki nem tudja pontosan mi a kulondseg a cracker es hacker kozott, annak konnyen teves elkepzelesei alakulhatnak ki. (Nem a cikk irojanak szantam, ott minden rendben volt.)

    Illetve elnezest, visszaolvasva azt hiszem felreertheto voltam, nem a cikk buzlik valojaban, hanem a level, amit kuldtek. Nem szandekoztam a cikk irojat megserteni, bar ha egy pozitiv kritikat szabad tennem: azert az sejtheto volt rogton, hogy a jelszo az csak kamu, es akkor lehetett volna kevesbe vilagvege jelleggel talalni a dolgot, persze ugy kisebb port kavart volna.

Új hozzászólás Aktív témák