Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz MiklosSaS #21 üzenetére

    Mondjuk ennél demagógabb se nagyon lehet lenni, ha meg nem ért valaki egyet veled az nyilván postpubertás szülőkön élősködő.

    Igazából a világon ha eltekintesz egy marék embertől maximum, akkor mindenkire igaz, hogy vágyik olyanra amit nem érhet el. Ezért találták fel a bankokat, a sóderes neppereket, meg a szilikonos lányokat akik szeretnének velem most azonnal hancúrozni a bannerek szerint ingyen.

    Én az embert nem, a jelenséget sajnálom. Hogy még mindig itt tartunk. Azt aki 600k-t gyűrögetve a zsebében elhiszi még mindig mert el akarja hinni, hogy az a 20 éves német, egykor prémium autó valóban sub 100k km-el hibátlan és az is lesz, törésmentes és az évezred üzlete, egész addig, hogy a nagymama elhiszi, mert hinni akarja, hogy az unokának vett értékes érmegyűjtemény vagyonokat ér, a varázsmágneses matrac pedig kikezeli a hajhullást is. A csalások jelentős részena hiszékenységre ésvagy a kapzsiságra alapoz.

    Mivel két gyerekem van és saját kasszán élek, gondolom én mondhatom, hogy akinek a potensebb hw beszerzésére csak és kizárólag a kínai fake gyáros oldalak mélységeiben található kamu vga-k és procik jelentik, az lehet rendet kéne tenni a prioritásainál, mert komoly gondok vannak... Nyilván nincs rendben hogy komoly retorzió nélkül árulhat bárki bárhol nyíltan kamu szemetet, de ez nem jelenti azt, hogy az életet kizárólag jóhiszeműen lehet élni, elég csak a ph-s csalós topikba benézni, kínáig se kell menni. Szomorú? Eléggé. Sajnálom? A felnőtt lét szépsége hogy a tetteid, beruházásaid következményét vállalod. Ha nem úgy sül el mert elhitted a mesét, a nulla beszálltó és a kamatmentest, a 60k-s új ájfónt, a félár alatti pc-s cuccokat, az szerintem nem a sajnálni való kategória, csak egy hibás döntés, amiből tanul a user max.

    De ez csak egy vélemény nyilván ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák