Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vince

    őstag

    válasz KEndre #23 üzenetére

    az utolsó mondatod a legmegnyugtatóbb :D

    "Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

  • shev7

    veterán

    válasz KEndre #23 üzenetére

    ha rajta vagytok az ugyon erdemes lenne utanajarni, hogy ennek van-e valosagtartalma:

    "Tobben azt allitjak, hogy novemberben nem lattak semmifele belso uzenetet a PPO oldalan, de bizonyitani nem tudjak. Mivel kulfoldon elek, az egyetlen gyors telefonfeltoltesi lehetosegem PPO oldalarol ment volna, igy 2009. december 3-an belekezdtem egy regisztracioba naluk. Akkor olvastam az oldalon, hogy evi kilencszazx ft-t fizetni kell adminisztracios dij gyanant, amit el is fogadtam volna. Elkezdtem a regisztraciot, a masodik oldalon kerte a bankkartyam adatait, na itt ki is leptem az oldalrol, eszemben nem volt megadni. Ennek ellenere e-mailben kiertesitettek, hogy a regisztraciot sikeresnek nyilvanitottak (amit most le is mondtam). Na es itt jon, amiert irok: ha kell, tudok segiteni annak bizonyitasaban, hogy novemberben nem kuldtek semmifele belso uzenetet, hanem ezt most csak utolag tettek meg (gondolom botrany kirobbanasakor): december 3-an regisztraltam... mikor tegnap beleptem az oldalra, ott volt egy belso uzenet november 18-i datummal. Csakhogy akkor nem kuldhedtek, hiszen meg asssse tudtak, hogy a vilagon vagyok... Lementettem mindent, ha perre mentek, talan ez is segithet valamennyire, szivesen atadom.
    Engem az ugy nem csak pofatlansaga miatt akaszt ki, hanem leginkabb a magyarorszagi online vasarlas varhato bebukasa miatt."
    [link]

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák