Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Busterftw #21 üzenetére

    @Busterftw
    Ööö szerintem senki nem írt olyat hogy leolvad az intel proci. Olyat se hogy ettől hangos a net. Viszont aki kicsit jobban ért a gépéhez az észrevehette hogy a száraz paszta miatt melegebb a proci, ezért full load alatt hamarabb kezd trotylingolni, és a turbót se tudja annyira elereszteni. Tehát teljesítményt veszt a proci. Ennyit írtam nem többet, és ez bizony hiba ! Nem ezt kell sem túldramatizálni ( leolvadó prociktók hangos a net ) de elbagatelizálni sem ( intel az Isten ő bizony sose hibázik ) A nagy cégeknek ( epöl/intel/nvidia/amd) egyébként az az álma hogy "hívőket" gyártsanak. Mert egy hívő nem reálisan nézi a terméket hanem megveszi azt mégha ha szar is. A tömeg tudatos hozzáállásával hihetetlen gyorsan lehetne átnevelni a cégeket szinte bármire ! Mint pl. rendes, nem 0-3%-os fejlődés,olcsóbb ár, szervizelhetőség, vagy épp zöld szemlélet. De amíg max. az emberek 1%-a vásárol így addig marad a mostani rendszer.
    @qwertly
    Hát a jelenlegi rendszer csak és csakis a nagy cégeknek jó. Senki másnak !
    És amíg az amcsiknál ilyen rendszer van hogy a gigacégek lobbistái bármilyen törvényt át tudnak nyomni, és amíg nagyjából ez van az egész világon, addig nem is fog változni semmi.
    Ezért is igyekszik mindegyik hatalmasra nőni.

    [ Szerkesztve ]

    m.

  • brd

    nagyúr

    válasz Busterftw #21 üzenetére

    Engem azért erre is érdekelne a válaszod (bár nem én kérdeztem):
    A kihasználatlan sebezhetőségről meg a nagy szerverek üzemeltetői biztos tudnának mesélni. Mert ott kötelező volt telepíteni az összes patchet, és emiatt durván esett az egész park teljesítménye amit csak újabb szerverekket tudtak, és tudnak kompenzálni.

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák