Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz WildBoarTeam #187 üzenetére

    Én meg például kimondottan nem szeretek előre fizetni, és kifejezetten kerülöm a futárokat ahol lehet, kiemelten a gls-t. Amellett, hogy az egyik legdrágább szállítási mód, legtöbbször még le is szarják a megjegyzés rovatot - természetesen tisztelet a kivételnek, mert akadnak olyanok is. GLS volt az is, amelyik nem volt hajlandó kijönni a faluba, nekem kellett bemenni a városba a csomagomért, és az is, amelyik a szomszédnak adta oda az előre kifizetett 80e-es cuccot, persze anélkül, hogy szólt volna vagy bármi jogosultsága lett volna rá. Mert minek is figyelembe venni azt a szaros megjegyzést.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

  • bwoay

    nagyúr

    válasz WildBoarTeam #187 üzenetére

    persze, az ÁSZF-et bizonyos keretek között szabadon szerkesztheted, de amit ott leírsz, azt senki nem olvassa el, és az, hogy ott szerepel bármi is az ilyen esetekről, nem igazán segít abban, hogy te be tudj hajtani 1-2e. Ft-ot úgy, hogy a behajtás költsége ne haladja meg a behajtandó összeget :D

    letilthatod a utánvétről, de szerintem egy perben te húznád a rövidebben, a gyakorlat meg azt mutatja, hogy ezek a vásárlók soha többé nem térnek vissza az oldaladra.

    én szívem szerint vezetnék egy adatbázist, és országosan tiltanám le az utánvétről azt, aki ezt bárhol is elsütötte (hiszen ennek a hivatalos módja az elállás, ami ugye adott, viszont akkor a visszaszállítás költsége a vevőé, hát nyilván így megspórolja azt is). nyilván az adatvédelemmel kapcsolatos csudajó törvények ezt nem teszik lehetővé.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák