Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddekany

    veterán

    Az lesz a legszebb, mikor ki fog sülni, hogy a hibához semmi köze nem volt az itteni fejlesztőknek... Talán mintha a session kezeléssel foglalkozó rész kergült volna meg, azt meg aligha ők írták. Egy ilyen appszerverbe rengeteg innen-onnan összelapátolt kód van, és hogy finoman fogalmazzak, a minőségük erősen hullámzó. Bazi nagy marketing meg konferenciás agytevés az van, de hát ha az ember kicsit belenéz némelyikbe, hát hamar kiderül, hogy a király meztelen. És ha valami konkurens jellegű hibáról van szó, mint az sejthető már ez elejétől, azaz csak egy ritka konstellációkban kattan be valami, akkor jó eséllyel a tesztelési meg mit tudom én milyen szabályrendeket is cseszhetik. Pont ezért is nem vicc többszálas ill. működés közben update-elhető dolgokat csinálni... nehéz tesztelni. Az a gáz az egészben, hogy azokat a nyamvadt szervereket újraindítani 7 órába telt. Mert hát kicsit úgy mennek ezek, mint ama bizonyos szovjet készülékek, amikre rá kellett csapni... "Miezmár? [BANG] (azaz [restart]) Hm... most már jó. [nap folytatása, mintha mi se történt volna]" Csodás informatikai világ. :DDD Sok-sok gányolás összefércelve (tisztelet a kivételnek... de hát a leggyengébb láncszem elve, ugye), én csodálkozok, hogy egyáltalán így megy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák