Új hozzászólás Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Sajnos minél többet játszok ezzel a résszel, annál inkább szembetűnnek a hibái. Ott vannak pl az amigók. Eddig 3 van, de kb csak golyófogónak jók. Sajnos nincs egy ember sem köztük, így azok a járművek, amiken van lövegtorony kapásból értelmetlenek. Vagy vezetsz vagy lősz. Persze vannak kivételek. Ha már járművek... Szkennelve megszerezhető egy csomó jármű. Találtam pl egy kisebb helikoptert (inkább egy drón, két székkel), amivel nagyon könnyen nagyon gyorsan ellehet jutni bárhova. Az autók kezelése borzalmas. A légpárnás teljesen irányíthatatlan. Fegyverből van rengeteg, de én csak pár kedvencet használok. Ruhák ugyanez, kb kétszer változtattam a szetten. Ellenfelekből tényleg csak 5-6 van egy bázison, ami önmagában nem lenne akkora gond. De pár napja belefutottam olyanba, hogy két ellenség egymástól 3 méterre tök ugyanúgy nézett ki ráadásul teljesen ugyanúgy viselkedtek és mozogtak. Ez eléggé illúzió romboló. Szóval hibák vannak bőven, ráadásul ezekkel nem is nagyon tudnak mit kezdeni. Az Fc5 és new dawn szerintem sokkal jobban sikerült alkotások.

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Új hozzászólás Aktív témák