Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz D1Rect #33 üzenetére

    régebben volt szó róla, hogy elektronikus terjesztés is lesz, ha máshol nem hát a kisebb verzióról nagyobbra váltáskor (olyankor ugye ugyanaz a média marad, csak a kulcs más)... de aztán sajnos nem lett belőle semmi.

    Ebből a szempontból érdekes, hogy érvényes kulcs birtokában kb 10 euro postaköltségért lehet médiát rendelni tőlük ha jól emlékszem - pl 64 bitre váltáshoz, ha 32 bites a médiánk)

    (#33) D1Rect : én manapság is hiányolom, hogy nem lehet letölteni (akár érvényes kulcs beírása után vagy akár mint 30 napos trial) a teljes rtm változatokat... főleg az SP-vel bővített médiák miatt. Xp esetén még csak-cask ment az integrálás, de elvileg hivatalosan nem támogatott a Vista (és gondolom win7) esetén sem az sp integrálása régebbi médiába. Saját tapasztalatom, hogy van egy rakat legális kulcsom (msdn-aa-nak köszönhetően), de bizonytalan forrásból kellene szereznem újabb médiát. (vagy fizetős új hologrammos médiát rendelhetnék, bár ott nem tudom sp változat szerint lehet-e válogatni). A különböző nyelvi változatokat is fájlalom... hogy elvileg a kulccsal bármelyik nyelvű médiáról felmegy (és feltételezem ez legális megoldás), de mégsem lehet nyelvet váltani a kész telepítésen. (működő 3rt party util van rá, az ms-től letölthető nyelvesítéseket használva utólag nyelvet módosítsak.. de ez is bizonytalan forrás a szememben, nem tudom mibe nyúl még a nyelven kívül) Persze tudom, hogy ezzel is az ultimate felé terelnék az ilyen igényű felhasználót, de ha telepítéskor választhatnék... az nem lenne hátrányosabb, mint más nyevű médiát használni, mint amit a kulccsal kapok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák