Új hozzászólás Aktív témák

  • IntelKiller7

    veterán

    PC-n próbáltam One kontrollerrel. Nagyon jól irányíthatóak az autók. Nekem a 15 nem jött be, és továbbra sem az én játékom a Codemasters féle F1 sorozat(6 év rFactorban eltöltött ligázás után nehezen áll rá a kezem)
    Viszont eddig az összeset próbáltam. Hangulatban eddig a 10 tetszett a legjobban, talán azért mert hosszú évek után ez volt az első F1-es játék.
    Full weekenden érezhető ahogy jobb lesz a pálya, versenyen is érezhető, hogy tele van tankolva az autó.
    Az AI viszont még mindig idióta. Gyors körön vagyok, ő jön ki a boxból, de az ideális íven megy, nem is érdekli, hogy jövök mögötte... de hát ez már évek óta ilyen. Ideje lenne ezen is finomítani.
    Grafika a videók alapján nem tetszett. Volt már szebb rész, nem értem mért kell szürkére kreálni a játékot. És azt sem, hogy mire volt jó ez, hogy naplementében is lehet futamot indítani.
    Összességében nem lett rossz. Most még tuti nem venném meg, majd ahogy olcsóbb lesz. De ezzel is az a baj, hogy jövőre olcsó lesz, de akkor meg már pár hónap és jön a új. Kell a francnak a régi. Ez egy ördögi kör :D

    Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Új hozzászólás Aktív témák