Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    Én pár éve akartam kihívni a rendőrséget vidékről (50km Budapestről), de öt percen át csak azt hallgattam hogy "Őn a Rendőrséget hívta, kérem várjon az ügyintéző kapcsolásáig", vagy valami hasonlót. Egy gép ismételgette hogy várjak. Mázli hogy jelen volt két izomember is aki végül pontot tett az incidensre, különben késelés lett volna.
    Öt perc alatt egy amatőr is lemészárol egy fél óvodás-csoportot.

    Persze amikor fényes nappal, úgy álltam ki a parkolóból a kocsival, hogy nem kapcsoltam fel a lámpát, a következő sarkon lecsaptak rám és X ezer forinttal rövidítettek meg.

    Azért az kemény hogy a segélyhívásért fizetni kell. Én már várom hogy a csoda-rendszert felhívva a következő fogadjon:
    - Ön az Egységes Segélyhívó Rendszert hívta. Magyar nyelvű menüért kérem nyomja meg az egyes gombot.
    - Ön az egyes gombot választotta. Kérem készítse elő személyi igazolványát, lakcímkártyáját, jogosítványát vagy bármely Magyarország területén érvényes azonosításra szolgáló iratát. A további segítségért kérem válasszon az alábbi menük közül
    - Bűneset bejelentése, egyes gomb
    - Ön az egyes gombot választotta. Kérem válasszon az alábbi menükből
    - Élet ellen irányuló tevékenységhez kérem válassza az egyes gombot.
    - Ön az egyes gombot választotta. Amennyiben az Ön élete forog kockán, kérem nyomja meg a nullás gombot, ha szemtanúkét kíván bejelentést tenni akkor a kilencest.
    - Ön megnyomta a nullás gombot. Az ügyintéző kapcsolásáig kérem szíves türelmét
    *Rendőr-akadémia Főcímzene* 5 percen át.
    - Jó napot Gipsz Júlia vagyok a Rendőrségtől, miben segíthetek?
    - Kezi csókolom Kis János vagyok, Ráckevei lakos és éppen megölnek. Tudnának, lennének olyan kedvesek küldeni egy Rendőrjárőrt aki megmenti az életem?
    - Az előzetes regisztráció után természetesen küldünk. Kérem diktálja be a személyi azonosító számát.
    - *bediktál*
    - Lakcímét is szeretnénk elkérni.
    - *bediktál*
    - Az ön megölésének kísérelte a fenti címen történik?
    - Nem, kérem alássan. Kijöttem az ABC-be és itt a sarkon támadott meg a kedves rablógyilkos úr
    - Bediktálná az utca nevét és a házszámot?
    - Nem tudom azt megmondani, bemérnék a hívásomat?
    - Kérem tartsa.
    *Die Hard főcím zene* 15 percen át
    - Köszönöm a türelmét, elnézést amiért megvárakoztattam. Az következő címet mértük be. József Attila utca 29, helyes a cím?
    - Bizonyára, mert nem tudom.
    - Akkor erre a címre fog kiérkezni a járőr húsz percen belül.
    - Húsz perc?
    - Igen sajnos, a közeli autóútról kell behívnunk őket ahol jelenleg sebességmérést felügyelnek.
    - Értem, addig mit csináljak? A Rablógyilkos úr már türelmetlen.
    - Kérem tartsa, megkérdezem kollégáimat...

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

  • Romvr

    őstag

    válasz Zotya84 #40 üzenetére

    Mire számítottál? Majd a kutyás/helikopteres mentők érted mennek és jól megmentenek? Az csak akkor jár ha politikus/csókos vagy. Te mint becsületes adófizető polgára a magyar hazának csak egy év végi statisztika leszel. De ha csak betörnek hozzád is így jársz. Mire kijön a TEK Rendőrség addigra lényegében lebontják a házad tégláig, felszántják a telked és behintik sóval. Majd a feljelentésed után 2 évvel kapsz egy levelet, hogy bizonyítékok hiányában megszüntették a f*szlengetést nyomozást.

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Új hozzászólás Aktív témák