Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Dare2Live #103 üzenetére

    "Csak itt elmondhatom, hogy Gyurcsány fasz és Orbán cigány, Vona meg náci. Ha igazat mondok nem zárnak be."

    Miért ne mondhatnád? Változik valami? Bárki kerül hatalomra ugyanaz lesz. Odabent lepacsiznak egymással. A kapitalizmus fejlettebb, mint a kommunizmus, belátták, hogy a mesterséges mátrix sokkal stabilabb és öngerjesztő mechanizmusai révén jóval kevesebb erőforrást igényel a hatalom részéről, mint a kommunizmus, ahol vasököllel tartják fenn azt, amit itt illúzió képében megkapsz, ha pedig mást mondasz, akkor hülye hippi, idealista barom vagy összeesküvés-elmélet mániás paranoid vagy.

    Ott a "birkákat" ketrecben tartják és van aki fél, van aki nekiugrik a "rácsoknak". Nálunk nincsenek ketrecek, egy illúziót tartanak fenn, amiben az "összes birka" hisz, a másképp gondolkodókat pedig visszahúzzák/kirekesztik.

    Egy lokálisan működő rendszert mindig könnyebb megdönteni, mint egy adott terület embereinek felnyitni a szemét.

    """This video is not available in your country." "
    Olvass utána...."

    Mit olvassak utána? Meg tudom nézni, vagy nem? Ez a lényeg.

    "joostot nem ismerem de Hulu egy szolgáltatás. fizetős android appok sincsenek marketen és nem mert cenzura még ha te ezt is gondolod.... Ha fizetsz hallgathatod/néheted/használhatod."

    Nevezheted, aminek akarod, én akkor is cenzúrának tartom, mert az USA-ban elérhető, nálunk (és még sok kelet-európai országban) pedig nem.

    "Ja és 20perc alatt összeszedek neked 10 ugyanennyire hülye magyart/németet/angolt. Hülyék mindenhol vannak."

    Olvassál már vissza mit írtam. Írtam olyasmit, amiből az jön le, hogy az összes amerikait hülyének tartom? Azt írtam, hogy az ezen a színvonalon élő emberek (ahogy itthon is a Mónika show és Józsibarát néző réteg) lehet, hogy el van ájulva, hogy "Hú, Google!" meg "Hú, Apple!", meg "Hú, akármilyen multi!"

    Arról beszéltem, hogy ha az etiópnak mutatsz pár cuccot, mint Lada, Trabant, Pentium 1-es gépek, CRT monitorok, minimum varázslóként tekint rád, pedig te gyakorlatilag az itthon már "kiselejtezett" cuccaidat adod oda neki.

    Mi hasonló helyzetben vagyunk nyugathoz képest.

Új hozzászólás Aktív témák