Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Penge_4 #25 üzenetére

    biztosan kijönnek kevesebb pénzből. ha opensource-t használsz, neked fejleszt az egész világ. szerintem már 2004-ben is álltak ott, hogy lehetett volna linuxot használni, de azóta nagyot fejlődtek a linuxos cuccok is, nem ugyanott van már, mint régen.

    Azt írták ott valami cikkben, hogy nyomtatódriverek miatt baj volt... ahham. pcl6-ot meg postscriptet minden nymotató tud már, nekem egyikkel sem volt bajom rég. meg ekkora volumenben legyártanak nekik bármit. egyébként meg az ilyen projektek gyakran azon buknak meg, hogy a vezetői elhatározást könnyű megingatni. ennél már csak az a szebb, mikor annyira mélysötét idióta a főnök, hogy ujjongva közzéteszik azt, hogy hogyan kenték meg őket (erre is volt példa, csak ezt már emlegettem korábban is és azóta levették a webről).

    utána már csak azokra a dolgokra kell külön ember, pénzért, amit a közösség nem old meg. illetve a helyiek betanítására, supportálására, de az kell a másik rendszernél is. ezért jó húzás az ms felől nézve és hazaárulás kategória a másik oldalról a tisztaszoftver program, mert egy halom pénzt fizetünk azért, hogy legyen már végre jó kis gyártói röghözkötés... mintha az olasz csizmához a delikvens venné meg a cementet, a drágábbikat.

    persze tudom én is, minél mélyebben gázolsz bele a fertőbe, annál tovább tart megszabadulni tőle. de ha ekkora balhék után sem történik semmi, akkor tényleg jobb, ha elviszik alólunk európát a bevándorlók.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák