Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz Roachy #3523 üzenetére

    Valóban :))

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

  • belovary

    senior tag

    válasz Roachy #3523 üzenetére

    Tényleg! De durva... Nekem rohadtul nem megy ennek a megértése. Tudom, hogy én vagyok rosszul bekötve, de ezt már rég el lehetett volna intézni. Minden ember hibázik, aki dolgozik! Ha nincs kép, akkor lesütött fejjel, millió elnézést kérve, esetleg egy kreatív fotózást újra játszva, ruhák bérlését állva, stb... vagyis van megoldás, ha csúnyán kompromisszumos is. Persze én full visszaadnám a lóvét, sőt, még ezek után is vállalnék sokmindent, annyira zavarna. De ennyi idő után is ezt játszani, hogy nem kommunikálni, közben meg mindenhová írogatni a közösségi médiában? Húúú... Nincs félelem érzete az biztos. :DDD
    Mondjuk az is igaz, nem kell messze mennem ha kurva nagy pofátlanságba szeretnék ütközni. :D Itt a család, a bátyám és a kedves neje... Pfuuu öregem milyen más dimenzióban élnek, és hozzá olyan vastag a bőr az arcon, hogy elképesztő. A legdurvább az egészben, hogy szentül hiszik, kétségek nélkül, hogy körülöttük forog az univerzum, és amit ők gondolnak, az úgy van. Mindenki más hülye. De ez ilyen. Egy filmben hangzott el a kérdés egy professzortól, hogy intelligensebbnek tartod magad egy csótánynál? A válasz, igen, természetesen. Rendben! Akkor ezt most közöld vele. :)
    Szóval ilyen embereknek hiába akarsz érvelni, logikával alátámasztani... bármit is megmagyarázni, nem jut el hozzájuk. Soha nem fogja érteni, hogy rajta kívül miért olyan kretén mindenki. :)
    Na elkanyarodtam. A lényeg, hogy már itt is mennyien felajánlották, hogy feldolgozzák a képeket, sőt, szerintem ti már nyers, vagy gépből kiesett JPG-eknek is örülnétek gondolom.
    Nekem a félelmem mindig az volt, hogy beszarik a technikám. Sajnos egyelőre még nincs két gépvázam. Bocsi, illetve van, de azok inkább díszek. :D Még Ropi mondta nekem, hogy így hogy merek bármilyen melót elvállalni. Mondtam neki, hogy baszki.... én így is évekig húztam, és vártam, hogy hivatalos legyen, hogy tanuljak, stb... Közben más meg tolta majdnem telefonnal, pofátlanul elkérve nagy összegeket, neki most kiépített vállalkozása van, komoly cuccokkal, én meg alig jutok 1-ről a 2-re. Örülök ha fent tudom tartani ezt is ami van.
    Szóval ha nem indulok el, akkor még mindig ott toporgok a nagy okosságokkal a zsebemben, hogy lehet nekiindulni.
    Tudom, hogy kéne oda állni minden eseményre, és talán majd el is érem ezt egyszer.
    Volt már olyan sajnálatos szitu, hogy megadta magát a technika. Akármennyire szar volt a helyzet, előkaptam a telefont, és azokat a pillanatokat, amik következtek, azzal megcsináltam. Majd azonnal telefon, és kb 10 perc múlva ott volt egy másik cucc.
    Akkor mondtam azt, hogy ok, veszek egy másik vázat is, vagy elviszem a kompakt gépet. Ebből az lett, hogy jajj, mindig másra kell a pénz, és néha elviszem a kompakt kis régi gépet, hozzáteszem nem vészes körülmények között azzal is lehet olyan képeket lőni, hogyha technikai szarság van, akkor bőven mentőöv. Vállalható. Főleg a mai csak a Facebookra teszem fel világban.
    A nagy megyei lapok riporterei olyan gépekkel jönnek minden nap dolgozni, hogy áááá.... Mondtam is a csávónak, jobban jár a telefonnal. Erre elővett egy Nokiát (kb 10 éves), hogy ezt adta a munkáltató. :D Ja, mondom ok. Az MTI fotósoknál van az, hogy ott azért már van cucc, de sokuknak a saját!
    A lényeg hogy nálam is van para, szerencsére még úgy nem jártam, hogy ne tudtam volna megoldani a helyzetet, de semmiképpen nem játszanám ezt el, amiről itt most szó van.
    Nem tudnék aludni, nem tudnék létezni... de én ilyen hülye lelkis vagyok, és irigylem az ilyen embereket, akik fapofával tudnak létezni, és nem izgatja őket semmi. Biztos tovább élnek, mint én aki itt szarrá rágja magát apróságokon is. :D

Új hozzászólás Aktív témák