Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    Most éppen 32,5 forintot fizet minden irányba....helyett neki szánt Praktikummal 51 forintot fog fizetni percenként és üzenetenként. A Telenor ezt modernizálásnak hívja. Az fenti csóka pedig a mobilhasználati szokásoknak jobban megfelelő, korszerű szolgáltatáscsomagot kap. (kínálnak a f..t, kap!).

    Szóval az a korszerű, ha nem szaros 32,5 Ft-ért telefonál az emberünk, hanem fizet a Telenornak, mint a tokos borz. Ez modern, korszerű, és jobban megfelelő.... hát nekik biztos jobban megfelel... :DDD

    Egyébként domino 5, és a voda hasonló alap csomagja is 50ft körül van, +-1Ft.

    Egyébként a Telenor helyében behúznám a fülem, farkam, mert, ha nekik az 51Ft modern és korszerű, akkor jól le vannak maradva. A UPC tőlünk vezetékesen kér 65Ft-ot a mobilhívásért percenként. Na az már modern.

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz St3ven #190 üzenetére

    Vannak azért itt is hátrányok. Én pl. azért váltottam, mert pont sz*r volt a Spica akkuja, és vettem egy 3000Ft-os blue-s telefont, amiből 600 még lebeszélhető is volt. A Spica T függő volt, nem ment volna benne a Blue-s kártya, de egyébként is olyat akartam, ami 17 napig megy aksiról, így csak havi 2x kell feltölteni a 30 helyett. Mobilnet meg nem kell nekem, és l.sz.tam a régi számot, nem kellett a számhordozás.

    Muter X10 mini-je is T függő, ezért van domino5-ben, mert egyébként már áthordoztuk volna Blue-ba. A számhordozás nem tudom, hogy mennyire macerás, mert postázzák a papírokat, nincs blue-s ügyfélszolgálat az utolsó kis városig bezárólag. A nagy hátrány, mint mondtam, hogy blue-s telefont kell venni, vagy függetlent.
    Havi 1000-3000Ft-os telefonköltségnél pedig a 39Ft és a 33Ft közötti kül. vagy számoljunk a legdurvább 33 és 51 közöttivel és 3000Ft-al és egy kb 40.000Ft-os meglevő telefonnal. Kb több, mint 1 év alatt hozza vissza az árát.
    A net nem tudom hogy van, de bátyámnak pl. a net miatt nem érte volna meg, egy 3200Ft-os T-s előfizetéssel jobban járt.

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz tamikomac #350 üzenetére

    Úgy nekem is megy. Csak úgy nincs értelme, mert a T-s díjak a drágábbak és a blue-t telók a szarabbak.

    Viszont a T függő telefonban a Blue-s kártya bemegy, kiírja, hogy Blue, de nem lehet telefonálni. *102# sem megy, de térerőt jelez.

Új hozzászólás Aktív témák