Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Reméljük hogy ez a 1.5 év csak kisiklás sz SE-nál és magukhoz térnek végre.Messze nincsenek olyan veszélybe mint a Moto de azért legalább ott lebeg a szemük előtt a veszély hogy mi lehet ennek a vége legrosszabb esetben.(Ha igazak a pletykák és nem fejlesztik az UIQ-t azt nagyon sajnálni fogom remélem a WM rendszerű készülékek a HTC segítségével javítanak valamit a helyzeten)

    A Nokia nagyon erős de az tény hogy a Samsung kezd feljönni tudásban a felsőkategóriát nézve. szerintem a Nokiának elsősorban a minőségen kéne javítania aztán jöhetnének végre a nagyobb kijelzővel szerelt modellek normális felbontással amik között jópár érintősnek is kéne lennie.Ha ezt teljesíteni tudják felhőtlen lesz a közeljövő számukra.

    A Samsung jön fel erősen bár nekem a saját rendszerük még mindig nem meggyőző de a WM és Symbian modellek jók.Ez a véleményem az LGről is.

    A Moto menthetetlen.Sokáig bíztam bennük és drukkoltam nekik de nem jött össze be kell látnom nekem is.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák