Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balla Edit

    friss újonc

    Sziasztok!
    Kèrlek segítsetek.
    Idèn szeptemberben vettem egy Samsung A70-et. Jó ötletnekt tűnt ez a típus amit azóta is bànok.
    Valamièrt telefonàlàs közben a kèpernyő hiàba sötètedik el egy idő utàn azt veszem èszre hívástartàsba kerül a telefon vagy a màsik fèl szól folyamatos pittyegèst hall a telefonban.
    Ilyenkor a számbillentyűzet önàlló èletre kel, elkezd tárcsàzni. De előfordul, hogy a beszèlgetès nèmításba kerül.
    A samsung szervízben szószerint hülyènek nèztek amikor elmondtam a problèmàmat. A vàlasz annyi volt mièrt nem tartom jól a telefont a fülemhez vagy mièrt mozgatom.
    Vicces, hisz pld. ha mèsz az utcàn nem ragaszhatod a fejedhez,hogy ne mozogjon. Mennyire èletszerű ötlet?
    Sőt mèg egy plusz problèma ha a tàskàmba rakom a kèszülèket felvillan a kèpernyő ès hosszú percekig amìg èszre nem veszem ès nem nyomom meg a be-ki kapcsoló gombot addig a kèpernyő bekapcsolva marad.
    Azt ajànlottàk az intelligens jelzèseket vegyem ki. Kivettem de nem segített.
    A problèma fennàll.
    Hosszú èvek óta van samsung kèszülèkem soha nem volt problèmàm egyikkel sem de most ott tartok ez lesz az utolsó.
    Ajánlottàk az alaplap cserèt amivel valószínű megoldódik a problèma.
    Nem tudom. Esetleg volt valakinek hasonló problèmàja?
    Köszönöm a segítsèget

Új hozzászólás Aktív témák