Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz epzon #76 üzenetére

    Utángyártott tintával gyakorlatilag alig van tapasztalatom. Egyszer volt egy jó kis Canon IP4000-em, abba vettem, a vége felé utángyártottat. Be is száradt a fej.

    Azért a nyomatminőség nem tinta, hanem fejkérdés alapvetően szerintem. Megjegyzem, hogy az Officejet Pro kb ugyanannyiba került, mint az L655. Igaz 8 éve.

    De a lényegben egyetértünk, nem az alternatívája. De nem is azzal az indíttatással vettem. Azzal a hozáállással vettem, hogy olyan dolgokat is szeretnék kinyomtatni - ilyen költséggel - amit egyébként nem nyomtatnék ki. Pont erre is használom. Emellett a plusz tulajdonságok (pl emailben lehet rá küldeni nyomtatnivalót) is jól jönnek. Pl a havi számlák. Megkapom emailben pdf-ben, nyomok egy továbbítást a telefonon a nyomtató email címére, és mire beérek ki vannak nyomtatva. Mióta megvan ez a nyomtató, nagyon felpörgött sebességgel fogy a papír. Tehát mindemellett nagyon jó befektetésnek tartom.

    Hozzáteszem még azt is, hogy a fotóminőség megdöbbentően jó ahhoz képest, hogy a szöveggel fenntartásaim vannak. Szerk.: Ebből kifolyólag mégis tinta kérdése? Mert atala írta, hogy pigment a fekete, a többi nem. Erről mi a véleményed?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák