Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz adapter07 #10 üzenetére

    "Soha többet Epson nyomtató!" ---> Én is így vagyok ezzel, azt leszámítva, hogy nekem sosem volt, de RMA -n épp eleget javítottam... (és az bőven elég volt) :K

    HP az abból jobb , hogy a fejet egyben a patron cserélésekor egyben cseréled is, így nem szárad be.
    Jelenlegi nyomtatóm lassan 8 éves már és volt olyan patron készlet (XL és sima color) ami 1+ évet ment benne és nem száradt be, addig ment míg ki nem fogyott. :DD

    Most elkövettem a hibát, hogy kivételesen nem eredeti patron készletet vettem hozzá (sajnáltam azt a 17k+t) és a minőség sem olyan szép mint az eredeti patronok esetén..és ez a tintaszintet sem jelzi ki. (bár kevesebb mint a felébe volt a készlet, de nem érte meg minőségi szempontból...)

    MD
    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák