Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGWH

    őstag

    válasz Raucher #6 üzenetére

    Javíts ki ha tévedek, de az Fx sorozat drága, és nincs benne vga, míg az A8 és A6 sorozat olcsó, és van benne integrált vga :D
    Fx-et a játékosok veszik, A8 és A6 meg irodába, filmnézésre, netezésre, minimális játékra elég. Ennek ellenére én egy fx-ben is megnéznék egy vga-t, mire képes.

    Csorosz, örök hiba lapot venni, hogy majd a később megjelenő proci jó lesz bele, addigra az alaplap ára is lemegy.
    No hadd kérdezzek tőled is. Drága? Fx-8150 kb. 63 ezer pénz, 2500k meg 52. Melyik az olcsóbb? Várj, az Fx-6100-as? No de az meg nem a 2500k-val versenyzik!
    Szerk.: hétköznapi használatra túlzás? :D no de azért még nem veszek 9-10 ezerért drágább amd-t, hülye vagyok én? Feltételezem, ha jobb lenne, mint a 2500k, nem jelentene ekkora gondot, hogy erős :D

    Te jó ég, milyen intel párti lettem, általában az intelesek szoktak ilyet csinálni, mint amit most én :D

    [ Szerkesztve ]

    Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

Új hozzászólás Aktív témák