Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz igori #7 üzenetére

    nem voltál jó matekos ugye? :R

    de elmondom neked, a g4 árából kijön 800 színes ceruza is.

    [ Szerkesztve ]

  • buvartacsko

    addikt

    válasz nickedez89 #73 üzenetére

    Ja, főleg hogy samsung gyártja az alma processzort is,

    - attól hogy a samsung gyártja, nem a samsung tervezi, hanem az apple...

    a kijelző technológia ugyanaz mint más gyártóknál is

    - és? milyen kijelző technológiát szeretnél? valami földön túlit?

    ,bővíthetőség nincs (de még MHL sem ha jól tudom),

    - mit és minek akarsz bővíteni? ha nem elég a 16GB akkor vegyél 64-eset, ha az sem, akkor ott a 6/6s/plus 128GB-al. mi a gond? ne gyere nekem a belső tárhelyhez képest tök lassú memóriakártyákkal... ha nagyon muszáj van hdmi adapter, de minek? ha filmet akarok nézni a tv-n a telefon segítségével, csak bekattintom a kijelzőn, hogy a tv-n játsza le a videót, ennyi. ha van smart tv-d nagyon egyszerű, még apple tv sem kell hozzá, csak a megfelelő app. ha nincs, akkor lehet venni apple tv-t potom pénzekért és mehet airplayen a cucc. akar a f*szom szenvedni kábelekkel...

    dual simet elfelejtheted

    - akinek kell a dual sim az vegyen dual simes filléres telefont, soha nem hiányzott... ha ilyen igényeid vannak nem tudom mit keresel egy apple topicban? senkit nem érdekelnek a kamu indokok hogy te miért nem vennél, itt leginkább olyan emberek vannak akiket érdekel a telefon, tudják mit akarnak venni, és nekik kielégíti az igényeit ez a készülék és oprendszer páros, mi ezzel a gondod?

    infra port szintén nincs (igenis hasznos a távirányító!),

    - ha pl, hdmin kikötöd a telefonod a tv-re és leülsz tőle jó távol, akkor hogy távirányítasz? :U 1000x könnyebb a dedikált távirányítót a kezedbe venni mint feloldani a telefont, megvárni ameddig betölt az app aztán baszakodni. mire elindul az app a telefonodon addig én már ezt régen megtettem a tv saját távirányítójával amit akartam és le is tettem a kezemből.

    optikai képstabi sincs,

    - mintha minden telefon tele lenne pakolva ezzel a funkcióval... :U ha ilyenre van szükséged nem ez a te telefonod, nem ilyet kell venned, mi ezen annyira bonyolult?

    - akku kapacitás gyenge,

    - többet megy az 1xxx-es aksijával mint a galaxy s7 a 3xxx-essel, de nem gond. :) lényeg hogy te nagyon tájékozott vagy. :)

    vízállóság lehetősége szintén felejtős

    - a vízállóságot felejtsük már el, ha véletlenül beázik a vízálló telefonod buktad a garanciát. innentől kezdve szart sem ér...

    és bőven akad már szép fémházas telefon,

    - és akkor mi van? azokon is iOS fut ami tökéletesen illik az iPademhez, Watchomhoz és MacBookomhoz? tehát együtt működnek mindenben amiben tudnak? ha nem, akkor nincs miről beszélni

    plusz nyilván könnyebb egy szoftvert úgy jól optimalizálni hogy csak a saját termékeiddel kompatibilis!

    - és akkor mi van? nyilván könnyebb, és? ez negatívum vagy mi a helyzet? :D az exynos cpu-s galaxy s7 rommá veri a snapdragonosat, kövezd meg ezért a samsungot is plz.

    Mi az hogy nem tudok a haveromnak átküldeni egy képet bluetoothon mert neki iPhone-ja van nekem meg nem?

    - ez a blutusz fájküldés dolog sztem már a középiskolások körében sem egy menő dolog, nem tudom mit erőlteted. ahogy fentebb a kolléga írta, már a droidosok is kiröhögik ezt az indokot. ne csinálj már viccet magadból.

    Engem ne kényszerítsenek, hogy mindenből apple-t vegyek!

    - ki és hol kényszerített erre? te jöttél fikázódni, ahogy írtad van egy csomó más szép fémházas jobb minőségibb többet tudó infra portos vízálló mhl portos 3000+ mAh aksis droidos blútoszos telefon a piacon 160 ezer forint alatt. :U :U :U miért nem mész abba a topicba és vagy veszed meg azt? senki nem hívott ide. :)

    Igazad van, majd küldöm e-mailben vagy felhőben és fogyasztom az adatforgalmam egy kép/fájl miatt!

    - olcsó János. :) amúgy feltalálták a wi-fit.

    [ Szerkesztve ]

  • buvartacsko

    addikt

    válasz nickedez89 #89 üzenetére

    "Nem földöntúli kijelzőről beszéltem, hanem hogy még HD felbontást sem kapott illetve a 3DTouch -ot sem kapta meg, pedig állítólag sok funkció kapcsolódik/fog kapcsolódni hozzá és ez egy új készülék!"

    nem nagyon van értelme ennél nagyobbnak, így sem pixeles, minek legyen még jobban nem pixeles? :U

    "Egy 64GB -os microSD kártyát még drága helyen vásárolva is megkapsz 12-14.000 Ft -ért és nem pedig 40-ért mint a két SE közti felár!
    Ha pedig az SD-t zenék,képek,videók és egyéb adatok tárolására használjuk akkor semmilyen csorba nem esik a rendszersebességen! Nem az appokat kell odatelepítgetni, hanem a nagy fájlokat tárolni!"

    kösz, de kösz nem. nyugodtan szenvedj sd kártyákkal, én maradok inkább a gyors belső tárhelynél.

    Erre majd térjünk vissza akkor amikor végre belekerül egy infra valamelyik iPhone -ba és "hatalmas innovációnak fog számítani" mert apple! Egyébként meg nagyot tévedsz mert egy pillanat alatt előjön a távirányító és utána ott marad az értesítési sávon amíg be nem zárom, vagy pl. a régi "filléres" LG -men még lezárt képernyőn is egy lentről felfelé mozdulat volt előrántani a távirányítót, szóval semmire sem kell várni!

    nem fog, de akkor sem kaptam választ, hiányolod a natív hdmi kimenetet, mikor erre van kiegészítő egyébként, gondolom ezt azért, hogy tudj filmet nézni monitoron/nagy tv-n/projektoron. utána hiányolod az infra portot hogy távirányíthasd a tv-t. nálam itthon van egy 50 inches lg smart tv. a telefonomon van nPlayer, így simán nézem wifin streamelve a tvre a sorozataimat, nem kell kábel se. a tv meg köztem van 4 méter, tehát vagy veszek 4 méteres hdmi kábelt, vagy felállok mindig és a tv-hez megyek ahol a telefon van, hogy a telefonnal távirányítsam a tv-t? vagy használom a dedikált távirányítót amit egyszerűbb már abból a szempontból is, hogy az enyém pl magic remote-os (katt). én csak szórakozni láttam embereket a beépített infrával eddig mindenhol, el vannak azzal hogy a vendéglátó helyeken fel/le hangosítják a kirakott tv-t. g*ci hasznos. ismerősömnek van htc one m7, neki egy ideig működött az alap szoftverben a távirányító, utána a htc bütykölt valamit és már nem, vegyél új telefont. nagyszerű dolog ez az infra, kedvem lenne felvágni az ereimet amiért nincs az iPhoneomban egy ennyire hasznos és nélkülözhetetlen funkció. :)

    aki meg ilyesmit akar használni mindenképpen van egy lehetséges megoldás, tudom nem egyszerű de elmondom: nem iPhone topciba kell trollkodni járni, hanem infrás Droidos telefont kell venni, és kész.

    "- ...azokon is iOS fut ami tökéletesen illik az iPademhez, Watchomhoz és MacBookomhoz?
    Mac PRO miért maradt ki? Az almás matricát is kirakod remélem az autód hátuljára!"

    Nincs Mac Pro, ennyire gáz hogy szeretem, használom, és ki is használom az Apple termékeit vagy mi van? arra próbáltam rávilágítani, hogy nem értem nektek Droid fanatikusoknak, miért szent küldetésetek, hogy mindenki pofájába mondjátok hogy szerintetek mit kéne jobban csinálni, vagy másképp, főleg azokkal teszitek ezt akik elégedetten használják az Apple ökoszisztémáját, és termékeit, és mivel elégedettek vele, valszeg nem akarnak mást használni, meg erre arra cserélni a dolgaikat, főleg nem megbontani ezt a rendszert. van egy csomó apple eszközöm, együtt működnek egymással, mi a f*szomnak vegyek infrás Droidot, ha utána semmi sem működik majd úgy ahogy eddig jó volt? miért hiszitek hogy mindenkit ki kell oktatni hogy a Droid az isten? :) vannak értelmes emberek akik tudják hogy mi kell nekik, utána néznek a dolgoknak mielőtt megveszik, és így azt veszik meg ami számukra a legmegfelelőbb. aki iPhonet vesz úgy, hogy tudja hogy ő naponta 10GB loossless zenét küldözget át a haveroknak Blutetoohon az hülye, nem pedig az iPhone szar.

    - ...ez a blutusz fájküldés dolog...
    Nem erőltetem. De miért ne lehetne egy 6-700MB -os lossless albumot, vagy egy videót átküldeni? Nyilván nem 3-4MB a probléma! Igen, megoldható Wi-fin, de nem lenne egyszerűbb nem korlátozni a Bluetooth funkcióit?

    látom magam előtt...

    - tetszik ez az album, átküldöd?
    - persze, várj 1 órácskát és át is szalad gyorsan az 1GB lossless albumom.

    :R csodás.

    iPhoenos ismerőseimnek pár mp alatt átlövök AirDropon egy csomó képet/videót ha fontos nekik, a Droidosoknak meg otthon WiFi-n felrakom Dropboxra szintúgy pár mp alatt és elküldöm nekik a linket. nem tudok olyan élethelyzetet ahol valakinek az élete múlik egy képen, zenén, videón, és nem ér rá egy fél napot a dolog.

Új hozzászólás Aktív témák