Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz arty #58 üzenetére

    Cod-okat nagyon ritkán veszek, ghost nincs is meg. Utoljára black ops 3-mat vettem, azt megjelenéskor, haverral nyomtam 1-2 évig. De, hogy mondjak neked egy ellenpéldát is, ha már sikerült kiemelni egy rosszat, AC Odyssey most pl 7ezer ft. (Nem vettem meg, mióta rpg az AC nem szeretem, csak mondom).

    Vannak akik mindent megjelenéskor vesznek, ők nem járnak fórumra sírni, hogy jaj de drága minden mert van pénzük. Vannak akik éveket várnak, hogy játszhassanak egy játékkal mert akkor olcsó. Én szerintem a kettő között vagyok, ha valami nagyon érdekel akkor azonnal veszem akár preorderelem (pl. God of War), ha meg épp van mivel játszani és/vagy annyira nem érdekel egy játék, hogy megjelenéskor vegyem akkor majd később akcióban behúzom. Ez persze multis játékokra nem vonatkozik, ott ha későn veszed lemaradtál a kezdeti hyperól, illetve mások már elhúztak/sokkal jobbak, így ha van valami jó multis game ami érdekel az fixen megjelenéses vásárlás. De PS-en inkább a casual single player gaming mozgat, kényelmesen kanapéról, család is nézi kb mintha filmezős este lenne, csak egy jó sztori game-el, míg tryhard multizni meg ott a PC.

    De amúgy PS5-ből a digital editiont rendeltem elő, őszintén szólva kedvem se lenne folyton eladni, venni, cserélgetni a lemezeket, embert találni erre, elmenni a találkára, megveszem a játékot storeból és játszom :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák