Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tha_answer

    őstag

    válasz #54625216 #536 üzenetére

    is-is. egy vallalat hatekonysaga a szervezet novekedesevel negyzetesen csokken.
    a kulcs munkavallallok akik az ertek ~50 szazalekat allitjak elo ok altalaban olyanok h maguktol is mindig csinalnak vmit, siman 12 oraznak. ok kb a vallalati letszam gyoke.

    ok a 10xek a 100xek. a valleyben olre mennek ertuk.

    a sima szellemi szenlapatolokra igaz h mint a gaz a teret, kitoltik ezzel azzal a munkaidot. az oraclenel pl 5 utan lezar a sorompo a parkoloban mert azt mondjak h ha 8 ora megfeszules alatt nem ment akkor inkabb menj haza, ne tulorazz mert nem leszel hatekonyabb.

    [ Szerkesztve ]

  • Hi!King

    őstag

    válasz #54625216 #536 üzenetére

    Én úgy vagyok vele, hogy sem 6, sem 12 órát nem tudok végig aktívan dolgozni, mert elkalandozok, de ettől még 12 óra alatt több munkát végzek el, mint 6 óra alatt, mivel az aktív része is több. Persze nem tudom más hogy van vele, de számomra hihetetlennek hangzik, hogy ha egy ember 12 órában a felét elcseszi az idejének, akkor 6 órában 0 órát csesszen el, de még ha 3 helyett csak 2 órát cseszne el, és 6-ból 4 órát koncentráltan dolgozna, az is meglepne.

    Szerk.:
    Ja, és emellett azt mondják főleg azok a munkakörök maradnak meg a robotizációval, ahol sokat kell emberekkel foglalkozni, akkor viszont nem is az aktív munka, hanem a rendelkezésre állás miatt kell a bő munkaidő. Megint feleségemet tudom példának hozni, mert az ő munkája az enyémnél több aktív kommunikációból áll, rengetegszer van, hogy vannak dolgok, amiket csak este tud megbeszélni ezzel vagy azzal az emberrel, reggel meg van hogy meetingek vannak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák