Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megint én

    őstag

    válasz zserrbo #14 üzenetére

    csak az fél akinek van titkolni valója! :P ;]
    Na nem minthogyha én fennlennék a fészbúkon. De én egyszerüen undorítónak tartom az egészet úgy ahogy van.

  • Rickazoid

    addikt

    válasz zserrbo #14 üzenetére

    Egyébként is fent van a fényképed, ha valaki feltette, egyébként is eltárolták a telefonszámod, ha valaki felírta, e-mail címed szintén... tehát ha vannak ismerőseid, akik oda gyűjtik az ismerőseik adatait vagy csak Android telefonnal szinkronizáltatták, esetleg beengedték a Facebookot a GMail vagy WL címtárba (meg mittudomén még hányba lehet(ett)), akkor valószínűleg ott van a neved, a fényképed, a telefonszámod és az e-mail címed már, sőt monitorozzák az üzenőfalat, készül a chaté is, egy lépés és az üzenetküldéseket is át fogják kutatni, gondolom terrorelhárítási céllal. És mivel nem háromszoros 256 bites titkosítással tárolják ezeket, amikhez csak a felhasználók férhetnek hozzá egy kötelezően kurvahosszú kulccsal és bonyolult jelszóval, így az ott is marad, még ha mindenkivel töröltetsz is minden nyomot magadról. Nekem olyan embert is ajánlott már fel ismerősként, akivel talán egy tucatszor találkoztam, de mostanra 250 km-nél is messzebb lakik tőlem és egyetlen közös ismerősünk sincs, sosem kommunikáltunk Facebookon, a telefonszámomat sosem adtam meg Facebookon, igazából semmi kapcsolat nincs köztünk, ha akarnánk se tudnánk elérni egymást, csak Facebookon. Vajon honnan tudta, hogy tényleg ismerem? Erről van szó. Ha nem lennék regisztrálva, akkor is tudná a Facebook a nevem és az e-mail címem, talán az akkori telefonszámom is.
    Valóban aggályosabb a Facebook, mint a Google.

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák