Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Zolik #41 üzenetére

    "Én a VGA kártya gyártók helyébe nem adnék el egy kártyát sem, hanem beüzemelénék pár száz szerver parkot aztán mindenki mehet a levesbe"

    Az ASIC-gyártók pontosan ezt csinálják:R Amíg jól termel az ASIC, amit kifejlesztettek, addig senkinek sem adnak el belőle. Ahogy csökken a termelékenység, nagy hírverés és többezer$-os árcédulák mellett hülyítik a népet, hogy vegyed a spéci bitcoinbányász ASIC-ot. Aztán egy frászt, ha egyáltalán kihozza az árát már mázlista vagy, lévén a gyártó már lebányászta vele a "mezőt".

    Amúgy ez az energiaigény-dolog tényleg nagyot üthet az egész "bányaiparon", a cégvilágban mást sem hallani, hogy mennyire zöldek akarunk lenni. Ergo a bankrendszer egy ilyet hóttziher, hogy nem vesz át, hiába az ügyes ötletek (smartcontract, stb). Ezt látni fogják a coin-fejlesztők, és hagyják a fenébe a kazán VGA-kat, írnak majd sokkal energiatakarékosabb ASIC-on futó algókat.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Zolik #41 üzenetére

    Emellett a bányászkodás mellett megnyugodhatsz mindenki dolgozik, erre nem lehet alapozni egy jövőt, senki nem ebből akar meggazdagodni, nem is lehet. Ki mibe fektet némi pénzt amit már megkeresett, ez csak erről szól.
    t72killer: Ha bedől akkor bedől, ha meg még megy vagy egy évig akkor megy. Nem igazán tud érdekelni ez a része. Én nem hibáztatom azokat akik ebe belefogtak de már leírtam miért. Nagyon túl van már ez spilázva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák