2017. október 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Chrys_

Chrys_
(PH! addikt)

Az Origó a FIDESZ körébe került. Akkor ezt is kontrollálni akarják? :) Az biztos, hogy én ide nem regisztrálok :)

(#2) Syl válasza Chrys_ (#1) üzenetére

Syl
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Vajon a szerver forgalma kihez van CC-zve :U

Words cannot express how much i don't care

(#3) Cathfaern

Cathfaern
(PH! nagyúr)

Szóóval miért is kéne ezt használni mondjuk gmail helyett? Mert az óriás fájl küldést az is tudja, és szerintem ott még csak 1gB korlát sincs.

Please note that "oh, It works" it is not always the same as "it will always work" - From IT Support

(#4) sixpak válasza Chrys_ (#1) üzenetére

sixpak
(PH! kedvence)

Nekem is az O betűs dolgon akadt meg a szemem először....még ha fizetnének akkor sem.
Viszont jobb lenne átnevezni, mondjuk nemzeti email szolgáltatóra, mert a freemail a mai napig szitokszó az email kliensek közt.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5) MongolZ válasza Chrys_ (#1) üzenetére

MongolZ
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ez nem politikai fórum.

Ettől függetlenül nekem is ez jutott eszembe :D

(#4) sixpak:
sixpak@nemzetiemail.hu

Mennyire jó lenne :)

[ Szerkesztve ]

(#6) floatr válasza Cathfaern (#3) üzenetére

floatr
(PH! kedvence)

Gondolom nem ez a lényeg, hanem a pénzvektor.

http://javasember.wordpress.com

(#7) sixpak válasza MongolZ (#5) üzenetére

sixpak
(PH! kedvence)

A hideg futkos a hátamon tőle.... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8) cami][us

cami][us
(senior tag)

Az már egy startup, ha valaki beállít egy webes mail klienst? :DDD A randi app-al mi van?

I'm ayy lmaoing at your life

(#9) Chrys_ válasza cami][us (#8) üzenetére

Chrys_
(PH! addikt)

Leállt, mert Matolcsy elkelt :D

(#10) dragon1993

dragon1993
(őstag)

mail-tester szerint van még mit javítani [link]

(#11) Chrys_ válasza dragon1993 (#10) üzenetére

Chrys_
(PH! addikt)

Most indul, és már blacklist-n van? lol

(#12) Donki Hóte

Donki Hóte
(senior tag)

Mi a franc szükség van egy újabb ingyenes levelezőszolgáltatóra :F :F :F

Ott a gmail, meg a hotmail. Az összes magyar szolgáltató által működtetett levelezőrendszerre csőstül jönnek a spam-ek, ráadásul egy csomó spam küldőt nem is enged a rendszer a spam-ba irányítani :O

Ráadásul, ha nem lépek be 3 hónaig, akkor törlik a fiókomat.

A hotmailba volt, hogy 1 évig nem léptem fel, mégis minden levelem megvolt :R

VODKA connecting people

(#14) Chrys_ válasza DualCoreWin (#13) üzenetére

Chrys_
(PH! addikt)

Nekem aztán tökmindegy, melyik politikai erőhöz tartozik, egyik esetén sem használnék szolgáltatást, ami nyílvánvalóan kötődik valamelyikhez, ez az igazi politikai mentesség :D

(#15) dragon1993 válasza Chrys_ (#11) üzenetére

dragon1993
(őstag)

A gmailnek is vannak olyan ip címei amik spam listán vannak, ezzel jár az ingyenes szolgáltatás.
A többi pontlevonás ami ciki rájuk nézve.

(#16) kalvin válasza Chrys_ (#14) üzenetére

kalvin
(újonc)

Ha a meritokráciát, mint elvrendszert sutba hajítjuk.
Ha maximális jóindulattal eltekintünk a NER-től.
És attól, hogy a BKV-jegyrendszer formátumú fejlesztés költségéből egészségügy/oktatás vonalon mit lehetett volna javítani, akkor is ott motoszkál az a fránya felhasználói feltételek:
- "megszüntetésére​ ​ előzetes​ ​ értesítés​ ​ nélkül"
- "célzott​ ​ (perszonalizált)​ ​ hirdetések"
- "reklámlevelek"
- "​aktivitásáról​ ​ adatokat​ ​ gyűjthet​"
- "logfájlok"
- "​statisztikai​ ​ és​ ​ marketing célokra​ ​ felhasznál"...
Kell, mint egy falat kenyér!

szerk.: bocs, DCW-nek ment volna

[ Szerkesztve ]

(#17) MongolZ válasza DualCoreWin (#13) üzenetére

MongolZ
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Azokban én biztos nem vennék. Most is elkészítem itthon, ha úgy adódik, vagy akkor külföldön venném meg. Szerencsére nem messze a határtól lakom, a külföldi vásárlás meg (még) legális.

Egyébként meg az emberek józan része nem azért nézi, hogy melyik bolt politikai hátterű, hogy ellenfél-e vagy sem, hanem mert elege van a monopóliumokból, a mutyiból, a szar alapanyagokból, a drága pirosfehérzöld szarokból...

(#18) Bubesz90 válasza Donki Hóte (#12) üzenetére

Bubesz90
(újonc)

Én nem láttam korlátozást a belépésre vonatkozóan.
Szerintem kár úgy tekinteni rá, hogy olyan, mint a Freemail. Ez egy új fejlesztés elvileg. Az egy teljesen más dolog, hogy így emlegeti / emlegette valaki. Előre ne ítéljük már el!
Ettől persze még kiderülhet, hogy ugyanolyan szar lett. Példának okáért engem nem enged át a regisztrációs felületre. Más nem tapasztalt ilyent?

(#19) kalvin válasza Bubesz90 (#18) üzenetére

kalvin
(újonc)

De, te is blokkolsz, kérj elnézést itt és most, hogy az online privacy eszközeivel mersz élni!
:))

(#20) Bubesz90 válasza kalvin (#16) üzenetére

Bubesz90
(újonc)

Én ezen sem vagyok meglepve. Ez nyilván nem jó, kell a francnak, egyetértek.
De most, hogy szépen magyarul le van írva, így baj, mert értjük? Ha a google, a facebook, vagy akármelyik ingyenes szolgáltatás általános feltételeiben látunk ilyent, akkor csak legyintünk?

[ Szerkesztve ]

(#21) hemaka válasza Chrys_ (#1) üzenetére

hemaka
(PH! nagyúr)

Ki nem sz*rja le... Ott a gmail, meg sok masik majd rogton egy freemail2 okadekot fogok hasznalni... :D

•••"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ••• PC: pici.tk/x Mac: pici.tk/e | iPhone 8 Plus 256GB | Fuji X-Pro 2 Graphite + 10-24/4 + 35/50/90/2

(#22) kalvin válasza Bubesz90 (#20) üzenetére

kalvin
(újonc)

Sajnos ez a hazai szakembereknek jelent rosszat, hogy gondolkodó ember nem rak adatot itthon host-olt bármibe. Nem használok ingyenes szolgáltatásokat. De a fizetősbe sem azért bízom, mert egy ázsiai mangacsaj nézegeti a cuccaimat és nem a szomszédpistike, hanem mert titkosítok.

(#23) kalvin

kalvin
(újonc)

„Narancs! Az új magyar narancs. Kicsit sárgább, kicsit savanyú, de a mienk.”

(#24) tomazin

tomazin
(PH! addikt)

Csak nekem hasonlít erre nagyon?

(#25) dajkopali válasza tomazin (#24) üzenetére

dajkopali
(HÁZIGAZDA)

a gonoszok erre azt mondanák - én nem vagyok az -, hogy pályázati pénzből készült el a fejlesztés :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#26) martonx

martonx
(PH! addikt)

Ennek egyetlen egy értelme volt. EU-s pénzeket lenyúlni. Így aztán kár is megnézni, hogy milyen lett az elkészült halál felesleges cucc, hiszen milyen lehetne, maximum olyan mint a már meglévő email szolgáltatások. Rosszabb esetben azoknál is rosszabb.

Én kérek elnézést!

(#27) Charon válasza martonx (#26) üzenetére

Charon
(újonc)

Én mégis azt mondanám regisztráljunk minél többen, kedves emberek!

Különben reklámbevételek híján ezt is a mi pénzünkből fogják fenntartani... :((( :W

''Nem tudom, mi az az apatia, de nem is erdekel...''

(#28) milangfx

milangfx
(őstag)

Az email checker része nem működik. Pl. orbanviktor-ra azt mondja, hogy elérhető, de beregisztrálni nem lehet.

szerk. fidesz@onbox.hu-ra viszont írhattok. :DDD
Beregisztráltam már pár ilyen placeholdernek.

[ Szerkesztve ]

(#29) bra válasza dragon1993 (#10) üzenetére

bra
(újonc)

"mail-tester szerint van még mit javítani":
A legtöbbet ezen vesztette:
"-1.999 FSL_HELO_BARE_IP_2 IP used in the HELO request"
Ha jól látom ez egy kétéves bug a spamassassinban:
https://bz.apache.org/SpamAssassin/show_bug.cgi?id=7139

[ Szerkesztve ]

(#30) otapi válasza dragon1993 (#10) üzenetére

otapi
(lelkes újonc)

A mail server IP címe a freemail.hu alá van bejegyezve...

(#31) pomorski válasza milangfx (#28) üzenetére

pomorski
(őstag)

És majd megveszi tőled valaki a fiókot?

Ha osztálytársak voltunk valahol, akkor légyszi dobj egy PM-et! 1985-1993: Bethlen Gábor ált. isk., Gáborján | 1993-1997: Zalka, Berettyóújfalu (2201-es szak) | 1997-1998: nulladik (KLTE, mat) | 1998-2004: KLTE-DE, mat

(#32) Lauda válasza Cathfaern (#3) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Pont ez jutott eszembe. Ki fog ezzel a fossal kínlódni, mikor ott a gmail.

(#33) bkercso válasza Chrys_ (#1) üzenetére

bkercso
(PH! kedvence)

Igyan ez jutott eszembe rögtön. :N

sixpak: nemzeti email szolgáltató
:C

DualCoreWin: Hát ez nem véletlen sajnos. És ez a baj, nem az, hogy az emberek ezt nézik. Régen nézte a franc: mind úgy nőttünk fel, hogy "ne politizáljunk!". Annyi hozadéka volt az elmúlt nyolcéveknek, hogy ez az egészségtelen hozzáállás a közélethez részben kikopott a közgondolkodásból.
Előttem leírták a többit.

Aki látott már EU-s pályázatot, az érti ezt az új szolgáltatást, a többiek meg nem értik, mert amúgy érthetetlen, főleg ezen a színvonalon.

[ Szerkesztve ]

Audio termékek (és Tápszűrő adapterhez): http://hardverapro.hu/tag/mkercso

(#34) milangfx válasza pomorski (#31) üzenetére

milangfx
(őstag)

Nem hinném. Egyelőre viccnek jó, hogy van ilyen; később lehet, hogy majd ezekkel regisztrálok spamelős helyekre vagy erről küldök szülinapi köszöntést, stb. Normál emailnek nem használnám.

(#35) Ablakos 1 mp-en belül küldtük. :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Ablakos

Ablakos
(senior tag)

Nem sok a harminc egynehány hozzászólás, de legalább egy valaki lelkesedne. :D

(#36) TheAquir válasza tomazin (#24) üzenetére

TheAquir
(újonc)

pont ezt akartam irni

kikopott Protonmail

Born too late to discover the Earth, born to early to discover the Cosmos

(#37) bkercso válasza TheAquir (#36) üzenetére

bkercso
(PH! kedvence)

Biztos megvettek (vagy ingyen átvettek :F ) egy meglévő motort, és eladták saját fejlesztésnek. Szerethetik ezt az EU-s pályázati ellenőrök, de legalább meg már nem lepődnek rajta...

(#38) cami][us válasza Ablakos (#35) üzenetére

cami][us
(senior tag)

Még regisztrálni se tudok. :B

I'm ayy lmaoing at your life

(#39) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

"Az Onbox a hagyományos e-mailezést a felhőalapú megosztással ötvözi, ledöntve ezzel a tárhelykorlátokat. Ezentúl nem szükséges folyamatos mentés vagy törlés, de még csak külső, ismeretlen oldalak szolgáltatásait sem kell igénybe venni nagyobb mennyiségű adat küldéséhez, fogadásához. 100%-os biztonságra törekedtünk, miközben a felhasználóknak minden olyan támogatást meg kívántunk adni, amivel egyszerűbbé és könnyedebbé tehetjük mindennapi elektronikus kommunikációjukat"

Lemaradt az idézőjel ennek a mondatnak a végéről.

Valaki segítene egy bullshit-magyar szótárral értelmezni ezt a szöveget?

#38 cami][us: Neked tökéletesen teszi a dolgát a spam szűrőd, na!

[ Szerkesztve ]

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#40) farkas63

farkas63
(tag)

"Felhívjuk figyelmed, hogy a Közösségi, Spam és Kuka mappákban a levelek 30 nap után törlésre kerülnek."
OMG - óriás fájl meg csak 7 napig van és csak 10x tölthető le, ennek is aztán kurva nagy értelme van. :D

Puff neki, tiszta Freemail. :D (nyugodtan adhatták volna neki a freemail 2 nevet is, mert tök ugyan az)

Egy levelező rendszernek az a lényege, hogy eltárolja az email-eket, de így akkor mi értelme is van ennek? :)
SEMMI mint ahogy a freemail-nek se.

[ Szerkesztve ]

(#41) arty

arty
(PH! addikt)

lesznek aliasok?
nermail.hu? mutyimail.hu? lorincmail.hu esetleg?

sokmillió közpénz, jólelköltve. megint.
az aláírásomat mindenesetre a 2.0-ás cikk ihlette, köszönet érte!

(#28) milangfx :DDD

[ Szerkesztve ]

stadion, kisvasút, freemail

(#42) Ringman

Ringman
(őstag)

biztos nagy igény volt rá, ha úgy jött létre a projekt, hogy bele kellett tolni 340M állami támogatást.

Eladó bill: Magicforce 68 outemu blue | Tesoro Tizona numpad kailh brown

(#43) ledgeri

ledgeri
(PH! kedvence)

Gondoltam rápróbálok...

Más azzal kezd, hogy "nyereméynjáték, lépj be naponta, hogy gyűjtsd a pontokat a nyereményekre -kávéfőző, wellness hétvége, tablet"... ok :(((

Az első levél meg sem jelenik normálisan...

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#44) bkercso válasza ledgeri (#43) üzenetére

bkercso
(PH! kedvence)

Mert ez még csak a tesztüzemmód, amelynek során a visszajelzéseket gyűjtik, hogy aztán készre fejleszthessék (újabb költéssel). Bár ezt még nem nyögték be, de kitaláltam. :B

Kicsit más: megváltoztattam az Ügyfélkapu jelszavamat pár napja. Gyerekek, ha még nem láttatok olyan jelszóváltoztató oldalt, ami CSAK EGYSZER kéri az új jelszót, akor ezt próbáljátok ki! :C

[ Szerkesztve ]

(#45) milangfx válasza milangfx (#28) üzenetére

milangfx
(őstag)

Az egyik ilyen lefoglalt címen már próbáltak jelszót változtatni, a másodlagos gmailesre kaptam róla értesítőt. :D
Biztonság szempontból így messziről eddig OK (nyilván nem piszkáltam), de nevetnék, ha ezt is meghakkolná egy tinédzser. Erre most kisebb az esély, mert valószínűleg ellopt átvettek egy létező frameworkot, ahogy mások is utaltak már rá.

(#46) ledgeri válasza bkercso (#44) üzenetére

ledgeri
(PH! kedvence)

Azért abban benne van, hogy bemehetsz az Önkörmányzathoz és helyrerakják neked, de azért mégis lehetne 2017-et írni ott is...

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#47) shiftac

shiftac
(senior tag)

Kérdés, hogy erre mi szükség mondjuk egy Gmail mellett.

Aztán reméljük ez jobban működik, mint a BKK rendszere...

Xiaomi Redmi 4 Prime (Global Stable 8.5.3.0)+Soundmagic E10

(#48) Bici

Bici
(PH! nagyúr)

Kipróbáltam, eddig korrektnek tűnik a felület.
Nem adom meg sehova a címet, hátha jön így is sok spam, és akkor lehet mérni, hogy X idő alatt hány MB/GB levélszemétből él egy ilyen szolgáltatás. :D

(#49) Tikakukac

Tikakukac
(PH! félisten)

Ó igen, ez már kellett :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50) tupuk

tupuk
(fanatikus tag)

LOL, ki fog a fidesz rendszerén belül levelezni? :DD

A kulcsmondat:
"A szolgáltatás a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal által kiírt, tudásintenzív és innovatív vállalatok, jelentős szellemi értékeket tartalmazó új, piacképes termékek, szolgáltatások és technológiák házon belüli fejlesztésére irányuló pályázatának egyik nyertese."

Magyarul ez egy szokásos kamuprojekt a pénz lenyúlására...
A gmail korában levelezőrendszert találtak ki a pénzmosás ürügyének...

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.