Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz gabor85 #16 üzenetére

    De a vidék is lehet környezetszennyő, pl műtrágya. A tipikus vidéki példa a termelés növelésére és a környezetszennyezésre is...

    [link]

    A mezőgazdaság konkrétan többet járul az üvegházhatáshoz mint a közlekedés, köszönhetően a bomláskor felszabaduló illetve a bocik által kiböfögött/fingott metánnak és egyéb hasonló, a széndioxidnál többszörösen üvegházhatás-okozóbb gázoknak.

    A közlekedés által kibocsájtott szén-dioxid nagy része pedig amerikából származik, ahol is a sarki boltba is kocsival mennek illetve a dugóban brummogtatják a terepjárókat.
    Európában jóval jobb a helyzet.

    hallunk mindenféle eltűnő tudósokról akik áttörést értek el a megújuló energiák felhasználása terén

    Hát én még nem igazán hallottam ilyen eltűnt zsenikről, ócska kóklerekről viszont annál inkább a semmiből energiát gyártó masináikkal. :U

    Amúgy is, ha valaki feltalálna hirtelen valamit amivel fillérekkel lehet a semmiből/napfényből/bármi másból nagy mennyiségű energiát kreálni, én az olajcégek helyében beleinvesztálnám az összes pénzem és utána akkorát szakítanék vele amire még nem volt példa az emberiség történetében. ;)

Új hozzászólás Aktív témák