Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonElvis

    tag

    válasz ncc1701 #4 üzenetére

    Akkor neked kellene tanítanod a többi bringást szerintem.

    Már ott tartunk, hogy a bringások azt gondolják, hogy minden helyzetben és körűlmények között nekik van elsőbbségük. Tudom, hogy mindnekinek van legalább harminc sztorija a bringásokkal kapcsolatban, de had osszam meg az én legfrisebb történetemet, mert eddíg ez viszi a primet:

    Egy héttel ezelőtt történt az eset, a XV. kerületben (Vág utcai kereszteződés, ahol az 5-ös busz kifordúl).
    Fehér szuzuki gurúl a kereszteződésbe, jó messziről jön egy divatnak megfelelő hajkoronával megáldott jógyerek. Szuzukis látja, hogy a közelben senki, ezért tovább gurúl a kereszteződésben, ráhajt a zebrára. Kénytelen ráhajtani, mert különben nem látja be a kereszteződést amin át akar hajtani. Nézelődik a szuzukis, hogy tudna átcsattogni, ekkor ér oda a bringás, dirket jó nagy kontrával, hogy mindenki lássa mekkorát kellett fékeznie (féknyom kb 30cm). Jól elkezdi nézni a szuzukist, aki még mindíg áll a zebrán, mert nem tud átmenni a forgalom miatt. Jógyerek bringás méregeti a formát aki ül az autóban, és mikor meggyőződött arról, hogy nem lesz lerúgva a feje, kiabálva kérdezi: "Most hogy a f@szomba menjek át ?!"
    Teszi mindezt úgy, hogy ül a bringán, (szerintem fogalma sincs arról, hogy le kéne szállnia a bringáról zebránál) és az autó előtt és mögött simán át tudott volna férni.

    Bringáztam én is eleget, és remélem fogok is, de én tényleg jogsihoz kötném a közúton történő kerékpározást. Nem csak azért mert a bringás így a forgalomban részt vesz, hanem mert annyi kertén van már drótszamárral az utakon, hogy az lassan közveszélyes.

    Ami nem számít, az nem érdekel

Új hozzászólás Aktív témák