Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz vicze #193 üzenetére

    Azt megértem, hogy te nem tudod miről beszélsz, és úgy általánosan lövésed sincs se a Linux-hoz se a Windows-hoz,

    Ja értem... ok...

    Red Hat-ről meg max. hallottál, de hogy mit jelent a supportjuk arról nem túl sok fogalmad van.

    Szóval szerinted nem ér fel egy microsoft support -al? Na ne röhögtess.

    Úgy imádom az 1IQ-s Linux huszárokat akik jól megmondják a tutit. :U

    Ha akarod átmehetünk személyeskedésbe, csak nem tudom annak mi értelme..

    Valahogy lassan 20év kis és nagyvállalati tapasztalttal max. jókat lehet röhögni ezeken.

    Ha a te stílusodban akarnék válaszolni, akkor írhatnék valami olyat, hogy a 20 éve begyepesedett windows -os admin lehetsz, aki win3.1 -en tanult, és szorongatja két kézzel a megszerzett tudását, mert mást nem képes tanulni....

    Na milyen? Így kéred, vagy beszéljünk rendesen?

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • attila9988

    őstag

    válasz vicze #193 üzenetére

    Ez az év poénjai közé azért bekerülhet. :)

    Erre nem válaszoltam...

    Ismét a te stílusodban, gondolom még nem láttál linux -ot, legfeljebb valami fél éves ubuntut, és azt is csak fél szemmel, a másik szobából... Ezért hitetlenkedsz, ha valaki problémamentes operációs rendszerről beszél, hiszen a windows xp szintjét, illetve a 95 -ét szoktad meg.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák