Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz King Unique #286 üzenetére

    "de az már a gyártók hibája, ha nem tudnak megfelelő drivereket írni..."
    Mondjuk, ebben egyetértek.
    Pl. Realtek hang. Régebben úgy működött, hogy a hátra bedugott hangszóró, és az elölre bedugott füles külön kimenetnek számított. Nemrég frissült a Realtek hangdriver, azóta ugyanannak a kimenetnek számít a két eszköz, ezért nem is tudom állítani, hogy melyik szóljon. Ez azért rossz, mert korábban úgy volt beállítva, hogy ha nem használom a TV kimenetet, akkor a hangszórón szól a hang, ha bedugom a fülest, akkor azon, ha a TV-re van küldve a kép, akkor a HDMI hang szólt. De, ha a füles be volt dugva, akkor nem a HDMI hang, hanem a fülesen jött a hang. Most viszont a hangeszközök között kell átállítani, hogy mi szóljon.
    Próbáltam törölni a realtek drivert, és az alap windows hangdrivert használni, egy ideig jól is működött (nekem csak sztereó hangom van, nem tudom, hogy pl. 5.1 megy-e ilyenkor), de aztán WU-n keresztül megérkezett újra a Realtek driver, ami ugyanúgy szar, ráadásul a vezérlőpultja azt mondja, hogy nincs bedugva semmi, de a Controlpanelből indítva érzékeli, hogy wan hangszóró...

Új hozzászólás Aktív témák