Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz King Unique #268 üzenetére

    A probléma az hogy a Windows beállítások kettőssége Windows 8 óta nem egy vélemény hanem egy tény, és ez egy olyan dolog ami még nagyon sokáig nem fog megszűnni. Értem neked nem az, mert nem használod, ez neked jó másnak még nem lesz. És igen egy rendszergazda napi szinten ezeket turkálja.
    Ha Metro akkor legyen mindenhol az és vonatkozzon a teljes rendszerre, ne pedig egy kétarcú valamit kelljen használni, ami egyik esetben így működik másikban megy úgy. 5éve nem tudja eldönteni az MS mit akar a GUI-val, még most se.

    Azt még le se írtam, hogy milyen iszonyat tetves lassú minden UWP alkalmazás, olyan az alkalmazás indítás mintha egy öreg nénit néznék az úttesten átvánszorogni járókerettel. Persze megértem Paint 11MB vs. 3D Paint 120MB RAM, idő betölteni...

    "lehet használni akár más Windowst is"
    Nem lehet. Windows 7 még 2év és kalap kabát, és ez a legkisebb probléma vele, az végtelen elavultsága a másik.
    Nem kell a főnök fülét rágjam, mert egyes egyedül én mondom meg, hogy mi van a gépeken és én nyomom a Windows 10-et lehető legjobban Azure-ral együtt, így én kell megoldjak minden vele kapcsolatos problémát, így én kapok meg az összes hibát. Lehet ezért vannak problémáim...

    Mikor a Linuxot "bántom" jön a linuxos, hogy jaj szegény, mikor a Windowst "bántom", jön a windowsos, hogy jaj szegény. Egyszerűen nevetséges, mindegyik tábor. Tök jó, hogy valaki elfogadja a hibákat és együtt tud vele élni, de ettől még hibák maradnak.
    schawo nagyon szépen leírta az egyetlen dolgot, amit igaz: "Mindegyik szar." Lehet olyan, hogy X embernek egyik jobban bejön, lehet hogy Y-nak a másik, de ettől nem lesz általánosa jó vagy rossz bármelyik. Lehet 1-1 jó része bármennyiknek sőt kiválóak, de összességében rémálom a modern desktop OS-ek világa.

    ----------------------------

    1709 amúgy tényleg sokkal stabilabbak és összességében összeszedettebbnek tűnik, mint bármelyik korábbi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák