Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaLeun

    senior tag

    válasz K0vasz #42 üzenetére

    Hát első komolyabban nyüstölt autós játék óta (TDUII) a kurzorokkal játszom (érdekes, hogy akkor még ugye mechanikus bill. volt az alap). Először a TDU és a TDU2 környékén vettem egy kormányt (Force Pro) és egy kontrollert (Rumble Pad 2), nem tagadom felfedezéshez kényelmes volt a kontroller. Aztán 2008 körül lett egy csomó szabadidőm és a vga-hoz kapott CMR4-et ismét csak billel toltam, azóta csak rohadnak a drága cuccaim, joystickból is csak az olcsó saitek st-90-et veszem elő a Comanche Goldhoz.

    Most pl. utoljára Dirt 4-hez lőttem be bill.-t, csak most ehhez kb. több a pénze, mint a türelme az embereknek. Kurzorokkal egy kézzel és három ujjal (mutatóujj, középső ujj, gyűrűs ujj) játszom, már nem 10-20k+ billeket használok csak egy 1500 Ft-os Gembird-öt (normális anyagból van, rendes ékezetek és kiosztás plusz folyadékálló).

    Szívesen kipróbálnám, hogy mit tudhat akár egy régi játékban (amennyiben be lehet konfigolni) vagy egy újban de meg nem venném azért, hogy néhanapján menjek 1-2 kört.

    Cila

Új hozzászólás Aktív témák