Új hozzászólás Aktív témák

  • varsza

    tag

    Üdv, csak most találtam rá a cikkre és tényleg jól összeszedett. Korábban (jó pár éve) sokat olvastam a témában, akkor még nálunk nem is nagyon volt ilyen bringa, bár én már a Zsolt utcában sokat forgolódtam tesztelgettem. (Akkor még az ebikeshop volt ott, most meg már az AMbringa) Lényeg a lényeg, volt új infó a cikkben, főleg a tapasztalati oldalról és ez nagyon hiányzott eddig. :R

    Érlelődik bennem egy ilyen gép vásárlása, munkábajárós, néha terepre tévedős változatban. Nehéz, mert terepre jó lenne ha nem csak a fogaskerekű vagy az asszony vinne fel a hegyre, tehát oda is pedelec MTB, de ismerve magamat, főleg városban csapatnék munkába napi 25km-t, amiben van kb 200m szint (az utolsó 50 méteren), ide meg inkább trekking lenne az esélyes. Ja és gyereket is cipelnék néha.
    Beszéljetek le róla, de én leginkább a green mover (goswissdrive?) rendszerrel szemezek, mert nekem tetszik a hátsókerék hajtás és a zajtalan működés. Ráadásul a Bulls-nak elég jó akkupackjai vannak pl. E45.

    A Bionx hiába a pedelec mercédesze, félnék az akku cserétől, mivel az a legdrágább része a rendszernek. (Mivel hogy használtban gondolkodom és elég régiek vannak hirdetve mostanság).
    Találtam viszont egy 2012-es Bulls Green Mover Mountaint, pont olyat, amit runner cikkében is tesztelt. 350ért hozzá tudnék jutni és Runner tesztje is pozitívan csapódott nálam.
    Persze jó lenne egy E45, de az pont nincs méretben jó áron (Németországban). Vagy várjak a tökéletes középmotoros Boschra? De akkor melyik legyen? (A Boschnak kicsit túlzásba vitt marketingszaga van, ez saját vélemény, lehet kővel dobálni.)

Új hozzászólás Aktív témák