Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Giovan! #37 üzenetére

    Pont azert mert mas a kultura es a gondolkodas, mas merce, ezert nem fogjak betartani azokat az irott es iratlan szabalyokat amiket a nyugatiak azert hellyel-kozzel betartanak.
    Nem nagyon tudsz mondani olyan orszagot ami ugy kemkedik mint kina, es a kisgomboc eszakkorea.
    Nem nagyon tudsz olyan orszagot mondani, ahol pontszamok alapjan kasztoljak az embereket.
    Olyat sem, ahol ugy tapossak a kisebbsegeket es mas vallast mint kinaban.
    Aztan meg azert van par dolog, es ugyan fel lehet hozni peldakat innen onnan (lasd ugye izrael meg Palesztina) de olyan nincs meg egy ahol minden egyszerre megy mint kinaban.
    Az usakokat sem szivlelem felre ne ertse senki, de meg mindig inkabb az (vagy inkabb kanada, ujzeland) mint egy autokrata partallami kommunista szarkupac, ahol vagy beallsz a sorba, vagy baszhatod.
    A hos bonsaicsaszarunk meg azt elteti. Meg putyint.
    Inkabb elek brusszelben es nezegetem a noi ruhas buzikat mint eljek egy kinaihoz hasonlo okadekban.

    Ez van.

    Es nagyon helyes, hogy elkezdtek szabalyozni a kinai szemet bearamlasat. Reges regen meg kellett volna lepni, mielott meg felvasaroltak volna az eu-s kiskereskedelem es gyartasi kapacitas donto reszet.
    Ezt speciel az eu nagyon elqrta. Ket hete mentem at firenze felett egy varoson ahol ird-es-mond az osszes cegtabla kinai volt. A benzinkuton kinai, a portas kinai, az egyiket majdnem kivasaltam, mert egyenesen nekijott.volna a negyven tonnanak. Nezett, es ha nem megyek at a szembe savba, akkor nekem jon.pont mint a kinai dashcam felveteleken.
    Ilyet europai embertol nem latsz.
    Legalabbis en az elmult kb 2.5-3 millio levezetett km alatt nem lattam, pedig egesz europat bejartam, es egy evig ausztraliaban is voltam.
    Az amerikai gyaregyseg c. filmet ajanlom figyelmedbe

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák